Lista ocen Skoda Fabia II (9)

4,1
~Kris
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
oceniam pozytywnie, solidne nadwozie, podwozie i ogólnie auto na nasze warunki b. dobre
~kierowca
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Pomimo różnych nieprzychylnych komentarzy przeciwników skody, to ja jestem zadowolony. Nawiasem mówiąc lepiej mieć nową skodę niż starego gruchota za znaczkiem renomowanej firmy, który nadaje się na złom
~Marcin
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Bardzo jestem zadowolony z zachowania na drodze oraz wielu ciekawych rozwiązań jakie niewątpliwie skoda posiada
~bob333
Kombi 1.6 i 16V 105KM 77kW
Jak na czeski samochód co prawda na niemieckiej licencji całkiem nieźle się spisuje. Silnik bardzo elastyczny, doskonałe zawieszenie. Pomimo małych gabarytów bardzo dużo miejsca. Dobra jakość wykończenia wnętrza. Jedyny mankament to złe wyciszenie silnika. A CI CO TAK NARZEKAJą TO NIECH KUPIą SOBIE WIęKSZE SILNIKI A NIE 1.2 (TRZY CYLINDRY) - tak małóy silnik faktycznie jest dla emeryta ! ! ! I LEPSZą WERSJę WYPOSAżENIA ! ! ! Osobiście...
~Michał
Kombi 1.6 i 16V 105KM 77kW
jest dobrze cenię tą fabiedę bop mam wersję sport i lubie autka bez zbędnych bajerów poprostu ma być prosto i dobrze, ma mnie wozić do pracy i na wypady weekendowe
~Michał
Kombi 1.6 i 16V 105KM 77kW
autko to taki sobie tanie polo, wersja sport twarda na nasze drogi, dobre do miasta i na trasy ale nie długie bo w kabinie za głośno przy prędkościach od 120km/h
~sylwia
Kombi 1.6 i 16V 105KM 77kW
Jestem zadowolona z auta. Przyspieszenie w porządku - jak ktoś narzeka na \'mułowatość\' a kupił silnik 1.2 to chyba jest to jakieś nieporozumienie. Ja mam wersje 1.6 i 105 KM i samochód idzie do przodu bardzo dobrze. Wnętrze bardzo przyjemne, miejsca sporo. Była tu wzmianka w którymś komentarzu o słabej widoczności - jak dla mnie jest ok, tym bardziej, że siedzi się dość wysoko :))) Widoczność w lusterkach bocznych również ok. Ogrzewanie...
~Beata
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Czego chcieć więcej od nowego, silnego auta klasy B z automatem i pełnym wyposażeniem przy cenie niecałych 11000 Euro (Belgia)? (Stosunek jakość/cena)
~Baribal