Lista ocen Skoda Fabia II (21)

~RapaNui77
Skoda Fabia II
Ogólnie samochód zaskoczył mnie swoją wielkością jak na samochód klasy "b". Pojemny bagażnik wystarczająco miejsca w środku jak i wygodne siedzenia. Pozytywny się okazał silnik 3 cylindrowy TDI.
~RapaNui
~Miro
Skoda Fabia II
Ogólnie auto przystępne cenowo, dość dobrze wykonane, po 4 latach nie ma ognisk korozji, silnik jest elastyczny i niezawodny, nie ma w nim przecieków, poważniejszych awarii. Niestety cały obraz psuje zawieszenie, które jest dość kosztowne. Auto serwisowane cały czas w ASO, każdy przegląg to faktura na minimum 1 tys. zł, zawsze jest coś do wymiany. Ale to auto służy mi do pracy, codziennie robi 150-200 km. Od początku sam je użytkuję i nie...

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Miro
Skoda Fabia II
Auto przejechało przez 6 lat 300 tys. Z grubszych rzeczy padł moduł komfortu i urwała się wiązka sterownicza do drzwi. Przy 250 tys. wymieniłem sprzęgło. Poza tym reszta bez problemu pokonała ten dystans, silnik mocny jak dzwon, chyba dopiero się dotarł, bo nabrał dynamiki o ile można o tym mówić przy 80 KM. Poza tym reszta to sprawy eksploatacyjne.
~voy
Skoda Fabia II
trzeba powiedzieć sobie jedno - z tego samochodu, zwłaszcza z trzycylindrowym TDI, porsche to nie będzie, za to jeżeli ktoś szuka prostego i taniego w eksploatacji samochodu, dobrze trafił. Może to i prawda, że skody są nudne, ale za to mile uśmiecham się, jak otrzymuję z serwisu telefon, czy aby umówić mnie na wizytę, czy mam do założenia zimowe opony, bo to już listopad (!!! - zero żartów - polecam dealera skody w Pszczynie) ... i dostaję...
~...
Skoda Fabia II
Generalnie samochód spełnia oczekiwania małego auta miejskiego. Silnik pomimo tragicznej kultury pracy jest dość ekonomiczny. Dynamika wystarcza tylko do miasta. Ma klimatyzację, radio. Nie spodziewałem się niczego więcej po tym samochodzie i tak też jest w rzeczywistości.
~braszka
Skoda Fabia II
Fajny samochodzik miejski,małe spalanie wygoda w upały wydajna klima, przestronny bagażnik nawet fajne radio z wygodnym sterowaniem, dwa schowki jeden z lodówką.Jak szukać fabi to dobrze wyposażonej w ubogich wersjach brak pokryw schowka
~Michał
Skoda Fabia II
Autko wykonane dość solidnie aczkolwiek skromnie. W tej klasie godne polecenia. Gdyby posiadało lepsze wyciszenie byłoby doskonale, a tak jest dobrze.
~Alberto
Skoda Fabia II
polecam wiadomo nie ma wielkiej mocy ale sobie i tak pomykam na całym baku robie 1000 km rewelacja
~Weronika
Skoda Fabia II
Poprostu masakra! Auto mam od 3 miesięcy i dwa razy było cholowane na lince. Poprostu w pewnym momencie nie chce zapalić i niewiadomo dlaczego. Wiec nie polecam, nie mozna liczyć na ten samochod wsiadajac mam zawsze obawy czy odpali. Okazało sie że czujnik wału uległ zabrudzeniu i po wyczyszczeniu dzialala miesiąc i ponownie nie zapaliła. Nie polecam jestem strasznie zawiedziona tym autem. Zamiast toyoty zakupiłam Skodę duże rozczarowanie.... (Poważne usterki)