Lista ocen Skoda Fabia II (23)

~Adrian
Skoda Fabia II
Przyzwoity silnik. Elastyczność dobra. Stare dobre 1.9 TDI, ale też bez fajerwerków. (Silnik)
~cosmos
Skoda Fabia II
Autko wg mnie bardzo ładne i oryginalne. Nie każdemu musi się jednak podobać, podobnie jak konkurencja z segmentu. Mini, Fiat 500 czy New Beetle to auta o nieco innym charakterze i porównywanie ich z częścią popularną segmentu, jak robi to część dziennikarzy, jest wielkim nieporozumieniem. Fabia jest jednak, mimo nawiązań do Mini czy Swifta, dość oryginalna i jeśli komuś nie jest obojętny kształt lamp czy sylwetka a nie stać go na autko mini w...
~nikus
Skoda Fabia II
Auto moim zdaniem jest bardzo dobrą inwestycją. Samochód klasa B, ale o stosunkowo dużej przestrzeni wewnątrz i bardzo pojemnym bagażnikiem (jest głęboki co ułatwia przewożenie różnych pakunków itp.). Myślę, że wersja Style z tym silnikiem zaspokoi niejednego wymagającegokierowcę.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II
5,5
6,9
7,9
~Mariusz
Skoda Fabia II
Jednym słowem - poczciwe auto dla codziennego użytkowania w mieście i na trasie. Współpraca Skody z VW daje wymierne korzyści. Czechom można zazdrościć, że potrafią tak szybko wyjść z cienia PRL i zacząć wytwarzać samochody konkurencyjne dla światowych marek.
~Nikodem
Skoda Fabia II
Model z tym silnikiem - to połączenie ekonomii z dobrymi osiągami. Potwierdza, że stereotypy o Skodzie są wyssane z palca. Jak na auto z segmentu B, jest w mojej ocenie bardzo dobre.
~Mariano_italiano
Skoda Fabia II
Szkoda że to nie VW ale już prawie. Przydałby się lepszy serwis tj. bardziej wykwalifikowany i kompetentny.
~Marcin PWr Mosty
Skoda Fabia II
generalnie jestem bardzo zadowolony, dobre materiały, doskonale spasowane, dobre wyposażenie, bardzo dobry silnik, dużo miejsca z przodu, z tyłu, na bagaż. nawet nie wiem, co miałbym wpisać na minus
~Markoo
Skoda Fabia II
Samochód eksploatowany jest codziennie jako służbowy samochód, na szczęście jeżdże tylko ja. Jak dla mnie niezawodny samochód sprawdzil się w każdych warunkach od ekstremalnych zima w górach po gorące lato. Polecam wersję comfort. Ma już blisko 2 lata i przejchałem skodą już 74 tys km i jak na razie oceniam bardzo pozytywnie. Poprzednim moim samochodem była również skoda fabia combi z silnikiem 1.9 SDI i stwierdzam że skok technologiczny...
~kowalski
Skoda Fabia II
Auto ma swoje braki i niedoróbki, jest strasznie nudne, ale niskie spalanie to rekompensuje. Coś za coś...
~KPF
Skoda Fabia II
w porównaniu z poprzednimi wersjami Fabi I czy Octavi I Skoda zrobiła 2 duże kroki do przodu - B R A V O.