Lista ocen Skoda Fabia II (227) - Całokształt

Na liście zabraknie 99 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Edmunt
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Bardzo niedopracowane auto, początkowo pare drobnych usterek potem wybuch wulkanu SILNIK ( opinia mechanika a w sumie trzech bo wiary nie dawałem silniki 1.2 to są bardzo dobre o ile się nie jezdzi a auto stoi )
~Tofikp
Kombi 1.2 70KM 51kW
dobry stosunek ceny do jakosci i funkcjonalnosci, mogło by byc lepsze wyciszenie kabiny, silnik oszczedny o średniej kulturze pracy (ale kupując wiedziałem o tym), tanie części zamienne i dużo rzeczy można naprawiac sobie samemu,
~Dża
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Auto nadaje się idealnie do miasta, oraz do krótkich wycieczek. Do tras się całkowicie nie nadaje. Koszty eksploatacyjne są w normie. Dobija mnie jeszcze spalanie. No cóż, omijać po prostu trzy cylindrowy silnik.
~schwyntzu@wp.pl
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Auto polecam osobom, które jeżdżą spokojnie i głównie po mieście. Paradoksalnie ja używam go w 80% w trasie i jest trochę za słaby i za głośny. Tak czy inaczej - udane auto ze względa na jakość wykonania i niezawodność.
~An
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Bardzo poręczne i zwinne auto w mieście. Na trasie wyprzedzanie przy 2 osobach na pokładzie bez większych problemów, jednak przy komplecie pasazerów trochę brakuje mocy i wskazana jest ostrożność przed podjęciem manewru wyprzedzania.
~Filip
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Dobre auto jak na segment B. Pojemne, porządnie złożone. To kolejna ocena, ostatnia, auto wymieniam właśnie na nowe, ale jestem pewien, że mimo przebiegu długo posłuży nowemu właścicielowi.
~ToJanek
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Polecam, idealny dla rodziny z dzieckiem i psem. Duży plus za pojemny bagażnik, spalanie w trasie ok 5,5 l/ 100km. Tanie części. Przy 170 tys. Nie widac żadnych oznak zmęczenia silnika.
~Łukasz
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
niezły samochód za rozsądne pieniądze - w tej klasie nic lepszego nie znalazłem. Cudów nie ma, ale ich nie oczekiwałem, poważnych mankamentów też nie, więc na chwilę obecną jestem po prostu zadowolony.
~RapaNui77
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Ogólnie samochód zaskoczył mnie swoją wielkością jak na samochód klasy "b". Pojemny bagażnik wystarczająco miejsca w środku jak i wygodne siedzenia. Pozytywny się okazał silnik 3 cylindrowy TDI.

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu