Lista ocen Skoda Fabia II (192) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 134 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Przód w porządku, dużo miejsca. Z tyłu 2 dorosłe osoby też się zmieszczą, choć na dłuższą trasę może to być jednak troszkę uciążliwe.
~Simon
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Z przodu bardzo duzo miejsca. Mam ok. 185cm wzrostu, a fotel nie jest wcale w skrajnej pozycji - moglbym go jeszcze przesunac do tylu.
~Tomek
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Wystarczająco miejsca dla osób wysokich, zresztą pozycja na fotelu ma dużo możliwuch ustawień i każdy znajdzie coś dla siebie.
~Wtec
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Lepej niż w starej, wygodniejsze lepiej profilowane standardowe siedzenia, więcej miejsca+lepsze wsiadanie do tylnej kanapy.
~ŁukRak
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
O dziwo sporo miejsca w środku. Mimo sporego wzrostu siedzę dość wygodnie... Brakuje mi bardzo tylko podłokietnika
~Marcin PWr Mosty
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
mam 182 cm i na zadnym fotelu nie brakuje mi miejsca. jest może trochę wąska, ale przez to jakby przytulniejsza. bagażnik to studnia.
~Manuel
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
z tyłu trochę ciasno, ale dobrze wyprofilowana kanapa, z przodu nieźle, choć otyli kierowcy będą trochę narzekali
~Paweł
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Bardzo dużo miejsca jak na tą klasę. Wielki plus za ilość miejsca w obu rzędach siedzeń oraz bagażnik.
~Pilot
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
J/W - ideał dla małej rodziny. Relingi, duży bagażnik, wysoka kabina dopełniają całości.
~Lapa
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Wąskie nadwozie. Konsola przeszkadza prawej nodze. Z tyłu wysocy pasażerowie nie czują się najlepiej.