Lista ocen Skoda Fabia II (326)

~RapaNui
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Ogólnie samochód zaskoczył mnie swoją wielkością jak na samochód klasy "b". Pojemny bagażnik wystarczająco miejsca w środku jak i wygodne siedzenia. Pozytywny się okazał silnik 3 cylindrowy TDI.
~wojgalic
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Bardzo przyzwoite autko za w miarę rozsądną cenę. Kombiak w sam raz dla rodziny 2+2. Spory bagażnik, sporo miejsca w środku. Ergonomia na najwyższym poziomie, silnik niezniszczalny. Brakuje 6-go biegu. Niestety bardzo słabe wyciszenie, przy wyższych prędkościach jest po prostu za głośno.
~Marcin
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Samochodem przejechaliśmy do tej pory 10 tyś, i jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni. Kupiliśmy Fabię po leasingu, ale miała ledwie rok i niecałe 30 tyś na liczniku (czyli jeszcze przed pierwszym przeglądem). Przesiadka z Toyoty Avensis była lekkim krokiem w tył jeśli chodzi o przestrzeń we wnętrzu i ogólną wygodę podróżowania, ale japończyk miał już swoje lata, a my chcieliśmy samochód możliwie "świeży" (szukanie większej, ale...
~Bartek
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Relacja po 8 latach użytkowania. Jak na razie samochód bardzo trwały, a nie jest wcale oszczędzany. Samochód kupiony jako auto demonstracyjne dealera w bardzo bogatej, bardzo rzadko spotykanej konfiguracji (duże radio Dance, alufelgi 15 cali, automatyczny Climatronic, dwukolorowe wnętrze, reflektory projekcyjne soczewkowe). Obecnie ma 8 lat i nie zepsuło się w nim praktycznie nic (oprócz awarii pilota sterowania centralnym i wentylatora...
4,1
~DarStefan
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Nie zawiodlem się. Przestronne nadwozie Fabii (315l bagażnik) w połaczeniu ze 105KM silnikiem to dobry uklad. Jak dla 2 osób auto w sam raz. Do przebiegu 34k żadnych problemów. Niskie spalanie jeżeli stosować podstawowe zasady eco drivingu. In minus to na pewno wysokie nadwozie i podatność na bocznych wiatr - doskwiera przy dużych prędk. pow 120km/h; łatwo rysujące się plastiki w bagażniku; skrzynia biegow
3,4
~Krzysztof
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW
a tak wogóle to auto może z zewnątrz, może sie podobać, tak już w środku jest brzydkie! Kształt deski rozdzielczej jest toporny, do tego obicia szare, smutne, jesienią auto jest depresyjne :) ale to kwestia gustu, dla mnie auto we wnątrz jest brzydkie.
~Oscar
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony - poza miękkością zawieszenia, którą można skorygować - nie mam zastrzeżeń. Dużym atutem mojej wersji jest bardzo dynamiczny silnik spięty ze skrzynią DSG - to naprawdę zupełnie inna jakość jazdy, zarówno w korku jak i na trasie. Fabia to aktualnie najtańsze auto koncernu VAG z tą skrzynią. Polecam.
3,8
~Termitek
Hatchback Facelifting 1.2 TDI CR DPF 75KM 55kW
Samochód dobry jako łykacz kilometrów. Najbardziej zaskakuje pozytywnie na długiej trasie. Pracuje cicho i bardzo komfortowo. Nie czuć że to auto budżetowe. Nigdy nie przepadałem za koncernem VW a mimo to kupiłem od nich samochód. Jeżeli ktoś potrzebuje natomiast auto co dostarcza wrażeń to się zawiedzie. Fabia jest świetnym autem do pracy, przemieszczania się. Nie daje poczucia wyjątkowości. Nie przywiązuje się człowiek do tego samochodu....
~Daniel
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
z czystym sumieniem mogę polecić ten samochód. Jeżeli nie zależy komuś na wyjątkowym wyglądzie lub osiągach to jest to naprawdę dobre auto.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II
6,9
7,9
2,7
~Dzaa88
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Sądzę, że całe nieszczęście Fabii polega silniku 1,4 TDI. Jest hałaśliwy, nie pali za mało, psuje się a do tego na trasie pomaga samobójcom. Generalnie autko nie jest złe. Jest godne polecenia osobom, które okazyjnie wyjeżdżają poza miasto. Polecam jednak silniki 1,6. Są cichsze, bardziej elastyczne i mniej awaryjne. No i zadowalają się mniejszą dawką paliwa.