Lista ocen Skoda Fabia II (192) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 134 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Nie potrafię znaleźć dla siebie wygodnej pozycji. Mam 192cm wzrostu i w momencie odsunięcia fotela z miejscem na nogi nie ma problemu, tyle, że do kierownicy nie sięgam. Z tyłu nie jechałem nigdy ale każdy kto wsiądzie \"marudzi\" więc wnioskuję, że nie jest najlepiej. Fotel kierowcy jeden z najgorszych jakie miałem okazję \"dosiadać\". Jazda tym samochodem po prostu męczy
~ROB79
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
AUTKO WYSOKIE. DZIEKI REGULACJI FOTELA I KIEROWNICY MOZNA PRZYJAC WYGODNA POZYCJE.BRAKUJE MI REGULACJI PASA. FOTELE TWARDE ACZ DOBRZE TRZYMAJą. Z PRZODU OGOLNIE WYGODNIE. ZA TO TYł SREDNIO CHOC LEPIEJ NIZ NP.W PUNTO CZY LINEA ( W KTOREJ SIEDZąC Z TYłU NIE DA SIE WYPROSTOWAć ). MAM KUMPLA 195 CM WZROSTU I SIE NA TYLNE SIEDZENIE FABII II ZMIEśCIł - OBAJ BYLIśMY W SZOKU.
~Marcin
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Patrząc przez pryzmat gabarytów samochodu - nie ma co narzekać. Nawet przy dość mocno odsuniętym fotelu kierowcy wciąż ktoś da radę za nim usiąść :) choć lepiej, żeby nie była to osoba o wzroście powyżej 180 cm. Ogólnie - 4 dorosłe osoby pojadą dość komfortowo. Da się też pojechać w 4 osoby z fotelikiem, ale wtedy z tyłu muszą jechać ci szczuplejsi.
~Oscar
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
To jest małe auto na zewnątrz i podobnie w środku (Honda robiła wrażenie miniaturki, ale przestrzeni było sporo). Z przodu jest pełen komfort, ale przy moim wzroście (188cm) odsunięcie fotela kierowcy na maxa do tyłu to wyklucza wygodną jazdę osoby siedzącej za mną. Za to bagażnik ma 500l no i dodatkową przestrzeń z racji kombi - czyli nad roletą.
~Fabian84
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
nienaganne sylwetki moja i mojej żony mają miejsca w fabii aż nadto, a fotel kierowcy wraz z kierownicą dadzą się ustawić pod każdego zaręczam. osobom o szerszych ramionach, brzuchach lub du.pach może być nieco wąsko. bagażnik na 2 osoby w sam raz. w ogóle to jest auto dla 2 osób max. dla rodzin z dziećmi radziłbym się skierować np do roomstera..
~DarStefan
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Brakuje trochę miejsca na szerokość gdy wiozę kolege na fotelu pasażera ale tak to naprawdę przestronnie, szczczególnie z tylu ilość miejsca zaskakująca. Dobre materialy użyte do wykończenia samochodu, dobra ilość chowków, praktyczny uchwyt na bilety parkingowe, świetny uchwyt przy tylnej klapie - ulatwia zamykanie
~acryl
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Tu mogłoby pomóc kilka centymetrów na szerokość w ogóle. Siedzimy wysoko, widzimy dużo, ale to norma w samochodzie klasy B. Kompakty w rodzaju Golfa/Aurisa/Civica dają szerszy fotel i więcej powietrza wokół pasażerów z przodu. Z tyłu nad głową i na nogi miejsca mamy naprawdę dość, a bagażnik więcej niż wystarczający
~Raj
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Jak na tak niewielkie auto przestrzeni w środku jest bardzo dużo. Z tyłu zaskakująco dużo miejsca na nogi. Auto jest też dość wysokie co skutkuje dużą przestrzenią nad głową. Bagażniczek przeciętny ale dość foremny. Ogólnie auto w środku zdaje sie być znacznie większe niż to wygląda z zewnątrz.
~Peterson ŁDZ
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Miejsce dla pasażerów ? no cóż - przy takiej kubaturze niczego więcej nie należy oczekiwać. Trochę martwi kiepskiej jakości tapicerka - zbiera cały bród który tylko pojawi się w kabinie, a nie daj boże zasiąść za kierownicą w mokrej kurtce, cały fotel spija deszczówkę i tworzy brzydkie ciężko usuwalne plamy.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II
6,9
7,9
~oss
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Historia z uderzaniem kolanem w radio w moim przypadku okazała sie nieprawdą (mam 188 cm). Podłokietnik bardzo przydatny w trasie - w mieście czasem podnoszę, bo troszeczkę przeszkadza przy zmianie biegów. Z tyłu max jechało dwoje dzieci w fotelikach i mama - całodniowa wycieczka i udało się!