Lista ocen Skoda Fabia II (21)

~Pilot
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
To bardzo fajne autko rodzinne. Ani nie jest zbyt duże, ani nie jest zbyt małe. Idealne dla rodziny 2+1 lub 2+2. Mam wersję dosyć dobrze wyposażoną, więc na ładnych felgach prezentuje się ponadprzeciętnie elegancko - jak nie Fabia ;)
~oss
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Jak to ktoś dobrze ujął: Jest dobrze, ale bez zachwytu. Dodałbym ewentualnie - bardzo dobrze ;)
~Grzegorz
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Kupiłem po-leasingowe z LPG przy 38kkm, w 2016, w pełni świadomie po długich poszukiwaniach, zastąpiła ona wysłużoną Astrę Classic 1998 1.4 16V LPG kupioną w 2003 też z leasingu. 98% jeździ po "zabytkowych" drogach Wrocławia i podmiejskich wykrotach, to istne piekło dla auta. Tankować LPG, co jakiś czas lać benzynę z dodatkami, przeglądy(!), dbać(!) i tylko się cieszyć z oszczędności, jak na razie. Spalanie podaję przy LPG, mam ciężką nogę.
~Piotr
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Auto użytkuje zona. Czasem ja się nim przejadę. Nie jest to moja CR-V, ale jeździ się przyjemnie, nawet w trasę. ergonomiczne, wygodne, może trochę małe, ale nie ma co narzekać. Atut - silnik 1,4 16V (nie jakieś TSI) i spalanie LPG 7-8 litrów na 100km po mieście. Rok użytkowania, 20 tyś przejechane - inwestycja 1400 złotych - wymiana rozrządu, pompa wody, hamulce przód i oleum.
2,1
~Adim
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
FABIA to przykład tandety gdzie księgowy szalał na maksa i absolutnie każdy element tego auta jest spi...... plastiki , tapicerka, lakier (korozja) silnik ok i to jedyny plus. Jesli ktoś chce kupić tanie auto nie sprawiające kłopotów to nie FABIE ja tak się na niej zawiodłem ,że jedyne co gorsze miałem to Alfa nawet stare clio to cud techniki i jakości porównując z tym kaszalotem.
~Wojtek
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Prosty silnik, tani w eksploatacji, z hydrauliczną regulacją luzów zaworowych - idealny do LPG (Silnik)
3,2
~kondzio
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
auto kosztowało 46000 wersja fabia combi family plus zbyt długi okres oczekiwania u dilera
~Piotr
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Silnik jest bardzo zrywny po wkręceniu na obroty. Na autostradę jest wystarczającą jednostką. (Silnik)
3,8
~gregorek
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
jeśli chodzi o silnik może być trochę brakuje mu mocy (Silnik)

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~stach
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
może być ale bez zachwytu