Lista ocen Skoda Fabia II (63)

~CHUCK
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
polecam dla osób, które nie chcą się za bardzo afiszować na mieście.
~Maciek W.
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Silnik pracuje dobrze, ale wymaga odpowiednich obrotów by móc wyprzedzać. Generalnie prze tej waze samochodzu silnik 1,4 sprawdza się doskonale. (Silnik)
~Wtec
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Jak w starej Fabce, bez zarzutu, miałem starego sedana od 2002 z silnikiem 1,4 (75KM), nowy HB waży więcej niż sedan, więc różnica w dynamice nieduża. (Silnik)
~An
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Bardzo poręczne i zwinne auto w mieście. Na trasie wyprzedzanie przy 2 osobach na pokładzie bez większych problemów, jednak przy komplecie pasazerów trochę brakuje mocy i wskazana jest ostrożność przed podjęciem manewru wyprzedzania.
~Tomek
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Wielu ludzi pisze głupoty na temat tego modelu, lecz ja jestem bardzo zadowolony, a to jest najważniejsze by być takim po wydaniu tylu pieniędzy.
~Grzegorz
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Niestety silnik powyżej 2000 obrotów jest głośny - co jest męczące przy dłuższej trasie. Gdybym oceniał tylko jazdę w mieście czyli do 2000 obrotów to była by 4. Silnik pomimo 85km słaby ponieważ moment obrotowy to tylko 138nm a do tego osiągany przy 3800 obrotów. Czyli niestety jest mulasty, słabo się zbiera. (Silnik)
4,1
~Logruss2
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Niby zwykły, przeciętny i wyśmiewany przez wszystkich samochód, ale za to baaardzo ekonomiczny (LPG), póki co nie psujący się i z zadowalającym jak na tę klasę bagażnikiem.
~ŁukRak
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Myślę, że silniki 1.6 i 1.9 TDI byłyby lepszym rozwiązaniem dla tego auta. Ale niestety, zwłaszcza auto z silnikiem 1.9 TDI jest znacznie droższe.
~kb165
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Samochód w mojej ocenie naprawdę przyzwoity. Co potrzebne posiada. Samochód kupiony przy przebiegu 103 tys kilometrów. W rok czasu przejechane ponad 50 tys kilometrów. Przez ten czas poza materiałami eksploatacyjnymi (olej, filtry) były wymienione 2 piasty i 2 cewki zapłonowe. Samochód został zagazowany przy przebiegu 117 tys kilometrów. Założona instalacja to BRC SQ32. Przejechane na gazie ponad 45 tys kilometrów i jak na razie poza...
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II
6,9
7,9
3,8
~Annabel
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Libiłam ten samochód, ale zmuszona jestem kupić nowy - chyba nie będzie to Skoda Fabia. Spróbuje czegoś innego - ciekawość. Poza tym mam wrażenie, że pierwszy rok II generacji był najlepszy (fajne ywposażęnie w wersji Style - trzeba było dokupis tylko klime i radio). Egzemplarz serwisowy (II po liftingu), którym jeździłam, ma twardą deskę rozdzielcza, u mnie górna część była miękka. No i były lepsze opony (Bridgestone).