Lista ocen Skoda Fabia II (33)

4,1
~Marti
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Zacznijmy od silnika, jesli chodzi o kulture pracy (chodzi jak kosiarka do trawy 3c robi swoje) i osiagi to kiepsciutko (aby jakos to jezdzilo to trzeba krecic, mimo tego ze to samochod na \"gnój\"), jesli chodzi o spalanie to ok. Samochod nawet niezle wykonany, plastiki mile w dotyku, wszystko na swoim miejscu. Ja na wyposazeniu mam klime, elektryke w przednich szybach i 2 poduchy. Jako samochod prywatny NIGDY bym go nie kupil, ale joko...
~Krzysiek F.
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Silnik jest dynamiczny jak na swoją moc i w mieście naprawdę nie trzeba nic więcej. Na trasie przy prędkościach powyżej 100km/h znacznie gorzej, ale tragedii też nie ma. Ze względu na swoją małą pojemność i moc silnik mało elastyczny i pozostawia trochę do życzenia jeżeli chodzi o kulturę pracy. (Silnik)
~schwyntzu@wp.pl
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Auto polecam osobom, które jeżdżą spokojnie i głównie po mieście. Paradoksalnie ja używam go w 80% w trasie i jest trochę za słaby i za głośny. Tak czy inaczej - udane auto ze względa na jakość wykonania i niezawodność.
~aba2000@wp.pl
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
1.4 TDI głośny, ale 75 KM jest do dyspozycji w każdej chwili i są to naprawdę rasowe konie. 3 cylindry jednak powodują, że kultura praca bardzo niska. (Silnik)
1,8
~Sid
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
ostatnio starsza pani by sie pocałowała ze znaczkiem na grillu (Widoczność)
2,5
~awx
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
wszyscy którzy tak zachwalają spalanie poniżej 4l może niech napiszą z jaką prędkością się poruszają ja napiszę w trasie 70km/h na tempomacie bez żadnego przyspieszania masakra walka ze zmęczeniem i śpiączką przy normalnej jeździe pali więcej niż 1,9 tdi bo 7 a nawet 8l nigdy więcej takiego auta sprzedałem po 6 miesiącach użytkowania myślałem że się zastrzelę . Acha i jeszcze jedno te 3,8 w trasie to dopiero osiągnąłem po chipie na 90 km i 250... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Rich
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Zależy do czego komu ma służyc bo jeśli do jazdy w miarę wygodnej i oszczędnej to auto nie ma sobie równych.
3,7
~Bizewski Krzysztof
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Jak na tak małą jednostke można solidnie docidnąś, idzie do 180 km/h. Pali nie wiele i jest dynamiczny jak na tą moc. (Silnik)
~Przemek
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Typowy wół roboczy.Silnik super,nie trzeba dolewac oleju,duzy bagażnik,spalanie rewelacja max.5,5 l,uwaga na zakrętach,bezawaryjny

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~kedzi
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
pracuje równo i bez zakłóceń, i przede wszystkim nie skaczą mu obroty (Silnik)