Lista ocen Skoda Fabia II (22)

3,2
~Weronika
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Poprostu masakra! Auto mam od 3 miesięcy i dwa razy było cholowane na lince. Poprostu w pewnym momencie nie chce zapalić i niewiadomo dlaczego. Wiec nie polecam, nie mozna liczyć na ten samochod wsiadajac mam zawsze obawy czy odpali. Okazało sie że czujnik wału uległ zabrudzeniu i po wyczyszczeniu dzialala miesiąc i ponownie nie zapaliła. Nie polecam jestem strasznie zawiedziona tym autem. Zamiast toyoty zakupiłam Skodę duże rozczarowanie.... (Bezawaryjność (poważne usterki))
~kck@interia.pl
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
bardzo fajne autko, mam combi, można sporo załadować, mało pali, stabilne w trasie, zrywne w mieście, na 4 osoby, polecam za te 60tys pln
~Łukasz L.
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Najlepsza skrzynia biegów, z jaką miałem do czynienia. W porównaniu do Daewoo i Fiatów bardzo krótkie, precyzyjne przełożenia. Drążek skrzyni biegów i jego obsługa wygodne. (Skrzynia biegów)
2,9
~todzio 1234
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
po wlaczeniu klimatyzacji to juz niema sily sie podzwignac. (Silnik)
~Maros
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
na drodze nigdy nie stanął, zresztą żadnych poważniejszych usterek nie miał, które mogłyby go za zatrzymać. Oprócz zawieszenia, które dość dobrze znosi nasze drogi, to nie można narzekać (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Bartosz Wtorek
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Z silnikiem nie ma w ogóle problemów. Nie miałem żadnych poważniejszych awarii. (Silnik)
~Miro
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Glosny jak ciagnik, kiepsko wyciszony w srodku, na poczatku bierze troche oleju, pozniej sytuacja sie uspokaja. Kultura pracy tragiczna. (Silnik)
~Wojtek
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Prosty i solidny samochód.
~Piotrek
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Nalezy popracować nad wyciszeniem kabiny do diesla (Wyciszenie)
~jacob7800