Lista ocen Skoda Fabia II (173) - Ergonomia

Na liście zabraknie 153 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bryko
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Bardzo nietypowo rozwiązane włączanie ogrzewanie lusterek, we wszystkich pozostałych samochodach które miałem włączało się razem z ogrzewaniem tylnej szyby, tu trzeba kręcić joystickiem do ustawiania lusterek. Ponadto czujnik cofania nie sygnalizuje precyzyjnie. Duża ilość schowków i kieszeni
~freQ
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW
Dobrze znany schemat rozmieszczenia przełączników. Nie wiem tylko kto wpadł na pomysł umiejscowienia gniazdo zapalniczki przy hamulcu ręcznym. Porażka. Mało miejsca jeżeli chodzi o nogi kierowcy noga zawsze opiera się o te twarde plastiki to nie jest przyjemne.
~TMG
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Jak to w grupie VW. Wszystko na miejscu, dostępne w zasięgu ręki.Polecam do wersji kombi pakiet schowków. Za 200zł dostaję się kilka schowków więcej i gniazdko 12v w bagażniku. Siedzenia w porządku. Po trasie 1150km wyszedłem o własnych siłach i bez bólu pleców itp.
~Burn
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Wszystko tak jak powinno być, bez zbędnych przycisków, pokręteł i udziwnień. Wszystkie niezbędne rzeczy pod ręką. Jedynie bardzo przeszkadza gniazdo zapalniczki w środkowym tunelu - jak do cholery podpiąć nawigacje, która jest przyklejona do szyby? Kable sie walają po całym aucie
~And1WT
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Zaczynając od fotela, poprzez wszystkie przełączniki i inne rzeczy niezbędne dla kierowcy to w tym aspekcie Skoda zrobiła dobrą robotę. Bardzo fajne są przełączniki przy kierownicy w których ukryto obsługę komputera pokładowego, w czasie jazdy łatwo go obsłużyć.
~Jan Sz
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Dla mnie najważniejsza jest możliwość podnoszenia siedzenia,powoduje to że do Fabi wsiada sie jak do minivana , a nie trzeba się wślizgiwać lub wyczołgiwać,do maximum ograniczono ilość przełączników ,a te które zostały sa podręcznie rozmieszczone,siedzenia wygodne,dużo schowków
~wojgalic
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Wszystko na miejscu i pod ręką, bardzo po niemiecku. Przyciski rozmieszczone bardzo intuicyjnie. Trzy miejsca na kubki (2 z przodu jedno z tyłu), dwa miejsca na butelki 1 litrowe. W wersji bez podłokietnika kolejne miejsce na puszkę 0,3l między siedzeniami.
~Piter
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW
Mało schowków i dość ciasno. Denerwujące gniazdko zapalniczki na tunelu środkowym - kupa kabli do CB i telefonu REWELACYJNE oświetlenie tylnej kanapy - Lampka w suficie. Na trasy z dzieckiem nie ma nic lepszego. Z tyłu swieci a kierowcy nie przeszkadza
~Miras 1978
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
wszystko na swoim miejscu jak to volkswagen jedno co mnie tylko irytuje to zapalniczka umiejscowiona w środkowej konsoli obok ręcznego problem z podłączeniem nawigacji lub telefonu przeszkadzają kable ciągnące się po konsoli aż do szyby .
~Fabian84
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
bez zarzutu. małe pokrętła nawiewów są zdecydowanie wygodniejsze niż tradycyjne kurki a\'la od kuchni gazowej. kierunki po lekkim dotyku zamigają 3 razy. polecam fabryczny regulowany podłokietnik. poza tym wszystko jest tam gdzie powinno byc