Lista ocen Skoda Fabia II (151) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 175 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fdf
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
ściąganie auta.na mokrej nawierzchni makabra.wadliwa opona ,ale usterka nadal nie usunieta.serwis "Bednarka"-łódz do lamusa.3 razy byłem i alusa niby wymienili i 109 km jazdy próbnej sobie zrobili.na belce przedniej ustawiali ale wogóle nie mają pojęcia.
~Wtec
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Ściągała w lewo od początku (serwis usunął), wyciek płynu chłodniczego przy zbiorniczku, drzwi prawy tył źle wyregulowane (trudno zamknąć), odpadła uszczelka przedniego plastikowego słupka (czekam na sprowadzenie całego elementu).
~hallk
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Awaryjność bardzo mała: 1. pompa wody ok 40 000 km 2. łącznik silnika wycieraczek z ramieniem ok 170 000 km 3. pęknięty przewód paliwowy ok 200 000 km 4. wybite tuleje przedniego zawieszenia.
~Jan Sz
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Dopiero przejechałem 13 000 km i jeszcze nie mogę nic powiedzieć bo mam samochód dopiero 6 miesięcy ale miłozaskoczył mnie komunikat żebym za 2000 km nie zapomniał zajrzećdo stacji serwisowej
~todzio 1234
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
laczniki stabilizatorow to jest najwieksza wada.czyli nic sie niezmienilo od modelu pierwszej generacji . skrzypiaca deska rozdzielcza,
~Miłek
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Zaczyna się kłopot z silnikiem znana przypadłość TSI mechanik stwierdzil że jeszcze max 20 tyś km i zacznie się kłopot ( oczywiście gwarancija międzyczasie minie )
~Marek
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Przebieg 750km - zapaliła się kontrolka Airbag, w serwisie stwierdzono sterownik Airbag do wymiany. Brak sterownika w magazynie - czas oczekiwania do 14 dni!!!
~Janutek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Zamek tylnej klapy w okresie chłodów potrafi nie zaskoczyć. Czyszczenie, suszenie, smarowanie nie pomaga.Tej zimy pewnie trzeba będzie go wymienić...
~And1WT
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Poważne usterki występują bardzo sporadycznie. Przeważnie przez niedbalstwo lub niewiedzę. Silnik dość prosty, więc ewentualne naprawy są proste.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II
6,9
7,9
~Bartek
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Awaria wyświetlacza komputera pokładowego po kilku miesiącach eksploatacji ale tego nie liczę bo został wymieniony w ramach gwarancji.