Lista ocen Skoda Fabia II (173) - Ergonomia

Na liście zabraknie 153 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~elomeloexe
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
to największy plus bo w prywatnym nissanie almera nie mieszczą mi się nogi a w fabii na spokojnie plus przyciski itp też dobrze ustawione, ale brak podłokietnika boli ale idzie jakiś dodatkowy domontować na tunelu środkowym
~nikus
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Wszystko jest na miejscu i pod ręką. Doskonała regulacja ustawienia i kierownicy i siedzenia kierowcy. Mały minus - utrudniony dostęp do regulacji ustawienia zasięgu przednich świateł (ale to mały drobiazg i rzadko jest to używany).
~Miro
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Mam 186 cm wzrostu i ciężko wyregulować odpowiednio fotel. Jak trochę podniosę, aby wyżej siedzieć, nogi zahaczają mi o środkowy panel. Schowki są pakowne i wystarczające w tej klasie auta.
~marek
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
idealnie. wszystko na swoim miejscu niczego nie szuka się, rączka leci sama i trafia na to co się chce i co trzeba. inni mogą się uczyć tylko. oprócz vw jeszcze tylko opelek podobnie wszystko układa w kabinie.
~hallk@wp.pl
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Bardzo dobra, z małymi zgrzytami pod kątem gniazda zapalniczki (jeśli macie GPS albo kom. na zaczepie na przedniej szybie, to podłączenie ładowarki oznacza ciągnięcie kabla przez pół kabiny)
~An
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
W zasadzie wszystko OK, ale regulecja pionowa fotela kierowcy mogłaby pozwolić na zajęcie niższej pozycji za kierownicą (jak dla mnie siedzi się nieco za wysoko - zapewne kwestia przyzwyczajenia)
~Janutek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Klamka przednich drzwi - tragedia! Trzeba mocno cofnąć rękę aby złapać klamkę wewnętrzną a duży raczej nie jestem. Mniejszy fiat panda jest pod tym względem rewelacyjny.
~Arille
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Przydatne schowki, spory bagażnik. Jedyny minus to regulacja wysokości świateł, która jest niewidoczna za kierownicą, więc zabawa w czasie jazdy bywa niebezpieczna.
~Łukasz
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Wszystko na swoim miejscu, intuicyjnie połapałem wskaźniki i przyciski w zasadzie po kilku dniach. Jedynie z przeciwmgielnymi trochę powalczyłem :) Spasowanie materiałów ok.

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Łukasz
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Ergonomia na piątkę minus. Wszystko w zasięgu ręki i na swoim miejscu. Mnie osobiście denerwuje pokrętło ułożenia oparcia - ciężko włożyć rękę miedzy fotel, a środkowy słupek.