Lista ocen Skoda Fabia II (151) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 175 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JM
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
był problem z wtryskami, ale usterka szybko i w ramach gwaracji została usunięta, serwis bardzo profesjonalny i bardzo dobra obsługa, polecam Skoda Machudera
~prporis
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
awaria kom. benzynowego ,cewki zaplonowe ,spalila sie pompa paliwa , awaria skrzyni biegów -wałka prowadzącego ,,kompresor klimatyzacji
~Filip
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Tylko podkładka wtryskiwacza. Samochód unieruchomiony, ale naprawa chyba z 200zł. Przy tym przebiegu to marzenie.
~Arille
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Jedyną usterką była awaria instalacji gazowej, fabryczne Landi Renzo ciężko radzi sobie z niską jakością Polskiego LPG.
~Lapa
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Na gwarancji wymieniana głowica silnika! Serwis ściemniał i kombinował wymieniając najpierw EGR, pompę wody itd.
~RapaNui77
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
ciężki mi się wypowiedzieć co do poważnych usterek ponieważ za krótko mam ten samochód i takowych usterek nie miałem.
~RapaNui
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
~Aijkia
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
nic się nie zepsuło przez 1000000km, nie wymieniłem w tym czasie ani żarówki, wycieraczek, klocków hamulcowych czy niczego innego!
~Maros
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Sprzęgło wymieniłem przy 270 tys. Silnik jak dzwon, przy tym przebiegu nic w nim nie było robione, cały czas serwisowany w ASO.
~kierowca
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Jedyny mankament jaki był to głośna praca łańcucha rozrządu po 1 roku, ale serwis wymienił na nowy ulepszony i problem znikł