Lista ocen Skoda Fabia II (192) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 134 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tytusr
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Z przodu przy wzroscie 189 wystarczajaco. Jedyny mankament ze przy kluczach typu scyzoryk nie moge opuscic za bardzo kierownicy aby kluczykiem nie zahaczac o kolano (prawe). Zamiast kluczyka przycisk start-stop rozwiazalby sprawe (lub mniejszy kluczyk)
~Miro
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Mam 1,85 m i jakoś się mieszczę. Niestety jak podniosę trochę siedzenie do góry, to kolano zawadza o panel środkowy. Pojechałem na wczasy z żoną i roczną córką z wózkiem, fotelikiem, wanienką, pieluchami i mnóstwem ciuchów - zmieściłem się. Jest dobrze.
~Łukasz
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Skoda z zewnątrz może sprawiać wrażenie małej i ciasnej. Poza zajęciu miejsca w kabinie to wrażenie znika. Każdy kierowca znajdzie tu pozycję dla siebie. Pomaga w tym regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach i regulacja fotela góra-dół.
~pierre
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Konkurenci klasy B nie oferująwięcej a już na pewno na tylnych siedzeniach! Mam 193cm wzrostu i nie mogę narzekać na brak miejsca. Niektórzy konkurenci segmentu B na pewno oferują więcej miejsca na szerokość w swoich autach (np. Pug 207)
~Wojtek 1961
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Jest wygodnie,dobre fotele , typowo niemieckie , twardawe ale nie meczą dupska i pleców.Miejsca jest wystarczająco.Materiały bardzo dobrej jakości, nic nie trzeszczy nie skrzypi, łatwe w utrzymaniu wnętrze.Ergonomicznie i porządnie .Jednym słowem ORDNUNG.
~Adrian
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Mam 185 cm i "słuszną" wagę. Siedzi się wygodnie i nawet z tyłu za kierowcą jest jeszcze miejsce na nogi dla dorosłej osoby. Sądzę, że w cztery osoby (zwłaszcza 2+2) można tym nadwoziem podróżować w miarę wygodnie nawet na dalszych trasach.
~marek
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
jak na tą klasę to jest dobrze. 4 osoby jadą w dość komfortowych warunkach gorzej jak ma być to 5 osób. hm wtedy z tyłu uśmiechu od ucha do ucha nie będzie chyba że jedziemy do warzywniaka co jest na naszym osiedlu. bagażnik super zapakować to tam można.
~Paweł
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Bardzo dobrze. Z przodu nie ma problemu. Z tyłu nie jeździłem ale żona nie narzeka a i spokojnie fotelik dziecka zmieści się za kierowcą. Bagażnik jak na wielkość auta bardzo duży i pakowny. Spokojnie na wakacje można się wybrać.
~Rich
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
z pozoru małe autko ale w praktyce rewelacja w swojej klasie 1460 l.pojemn.bagażowej w dwie osoby robią wrażenie.W samym bagażniku 480 litr. moja stara asterka kombi choc wygląda na większą miała tylko 20 l.wiecej.

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Gryfita
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Jak na te wymiary auta - bardzo dużo przestrzeni w środku. Do auta wsiada się wygodnie. Wysocy kierowcy musza poszukać sobie odpowiedniej wysokości fotela - zbyt wysokie ustawienie powoduje uderzanie kolanem o konsole środkową.