Lista ocen Skoda Fabia II (227) - Całokształt

Na liście zabraknie 99 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Annabel
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Libiłam ten samochód, ale zmuszona jestem kupić nowy - chyba nie będzie to Skoda Fabia. Spróbuje czegoś innego - ciekawość. Poza tym mam wrażenie, że pierwszy rok II generacji był najlepszy (fajne ywposażęnie w wersji Style - trzeba było dokupis tylko klime i radio). Egzemplarz serwisowy (II po liftingu), którym jeździłam, ma twardą deskę rozdzielcza, u mnie górna część była miękka. No i były lepsze opony (Bridgestone).
~baha
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Generalnie nadal po 4.5 roku jestem zadowolony i polecam autko.Gdyby miał bardziej komfortowe zawieszenie,mocniejszy silnik i trochę miej awarii dałbym ocenę 5 i byłby idealny. Po zamontowaniu gazy sekwencyjnego BRC przy stanie 38tyś.km wszystko chodzi idealnie,po roku jazdy na gazie wszystko jest O.K.a byłem do gazu nastawiony sceptycznie ale teraz polecam bo koszta tankowania dużo mniejsze.Instalacja BRC koszt 2500zł
~Adrian S.
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
NIGDY WIECEJ SKODY !!!!!!..DAŁEM SIE NAMÓWI ŻONIE I KUPILISMY TEN BUBEL ZA 42 .000 ZL , SILNIK BARDZO MULOWATY I PALI JAK ROZLEGULOWANY FIAT 125P , TRZESIE ,DUZE WIBRACJE , PEKL ROZRZAD A PO NAPRAWIE ZATARL SIE NA 3 CYL. ......SŁABY SERWIS KTÓRY OPÓZNIA NAPRAWY -ROZRZĄD PEKŁ Z WINY KLIENTA Z POWODU OSTREJ JAZDY !!!!!!!.......JEZDZILEM 8 LAT MAZDA 323 I NAWET W 10% NIE MIALEM TYLU PROBLEMÓW CO Z NOWA SKODĄ..........NIE POLECAM
~Alex
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto bardzo oszczędne, dobry niezawodny silnik (olej wraz z wszystkimi filtrami wymieniałem co 12 tys. km). Przez ponad 6 lat użytkowania problem był tylko z wentylatorem (w końcu wymieniłem) i kilka razy zawieszenie przednie - głównie łączniki stabilizatora, czasem przegub. Mogłoby mieć większy bagażnik, ale nie ma co narzekać w tym segmencie. Ogólnie nigdy nie zawiodło, więc polecam.
~elomeloexe
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
auto w miare fajne ale no 3 cylindry brzmią jak kosiarka, blacha zjeedzona ale trzyma się jakoś. ogólnie z podtlenkiem biedy zjada oleju co nie miara ale robiąc dziennie tym wybrykiem 500km stwierdzam że jest w miare wygodne i duże jak jest to kombi. głośno jest i dużo rzeczy się rozpada ale auto ma 500k km i jeszcze jezdzi patrząc na to że to 1.2 i 3 cylindry i codzienne katowanie 140 na ekspresówce.
~Janutek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Auto kupione nowe, dla dwojga starszych ludzi - wielkość wystarczająca. Gdy pojawiły się wnuki okazało się za małe ;) Fotelik, torba z rzeczami dziecka, jakieś nasze bambetle... i brak miejsca dla wózka. Ponieważ pracuję przy autach wiedziałem, że silnik od kosiarki (3 cylindry) nie wchodzi w rachubę, stąd wersja 1.4 16V - raczej niezbyt ekonomiczna. Przez 6 lat użytkowania bezawaryjne auto.
~DarStefan
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Nie zawiodlem się. Przestronne nadwozie Fabii (315l bagażnik) w połaczeniu ze 105KM silnikiem to dobry uklad. Jak dla 2 osób auto w sam raz. Do przebiegu 34k żadnych problemów. Niskie spalanie jeżeli stosować podstawowe zasady eco drivingu. In minus to na pewno wysokie nadwozie i podatność na bocznych wiatr - doskwiera przy dużych prędk. pow 120km/h; łatwo rysujące się plastiki w bagażniku; skrzynia biegow
~?
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto jest tak kłopotliwe że brak słów awaria za awarią jak mam gdzieś w trasę tym CZYMS ( bo to nie auto auto jeździ czasami zaznaczam czasami nawali a to GrGrGr ) pojechać dostaje białej gorączki jak coś takiego może być sprzedawane i dlaczego tylko Polacy i Czesi to kupują Czesi wiadomo bo to ich ale do jasnej dlaczego my Polacy sam się zastanawiam co mnie pokusiło żeby tak zmarnować pieniądze .
~TMG
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
W tej cenie 51500zł za samochód kombi z dużym jak na tę klasę bagażnikiem i z niemalże kompletnym wyposażeniem nic lepszego się nie kupi. wersja. style + pakiwty JOY i PLAY, fabryczny alarm, maxidot, pakiet schowków, zmienny okres między przeglądami. Polecam dopłacić 500 zł za zmienny okres między przeglądami bo mam zrobione 12tyś a komputer pokazuje że do przeglądu mam jeszcze 16 800km.

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~And1WT
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Idealny wariant dla kogoś kto szuka przestronnego, taniego w eksploatacji i łatwego w naprawie auta miejskiego. Niestety cena za używane egzemplarze czasem zniechęca, ale naprawdę warto. Minus to silnik, ale reszta na bardzo wysokim poziomie. Śmiem twierdzić że Fabia II hatchback dla osób nie przywiązujących dużej uwagi na komfort może służyć jako auto rodzinne. Ja tak ją odbieram i sobie radzę.