Lista ocen Skoda Fabia II (187) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 139 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maros
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
na drodze nigdy nie stanął, zresztą żadnych poważniejszych usterek nie miał, które mogłyby go za zatrzymać. Oprócz zawieszenia, które dość dobrze znosi nasze drogi, to nie można narzekać
~Burn
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Dzień po odebraniu z salonu nie chciał odpalić (było -14). Powód - stał miesiąc na placu, i w rozruszniku była wilgoć i się przycieło. Tak poza tym hula az miło. Od 8 lutego 2012 zrobione ponad 5tys. km
~acryl
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Zaliczone niewielkie odpryski lakieru. Przy klamkach drzwi przednich wyraźnie widać pajęczynę. Raz odkręcony zacisk akumulatora i brak zapłonu, ale znajomy specjalista od razu znalazł problem.
~adrian
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Jedyny drobiazg do którego mógłbym się przyczepić to \"świergotanie\" słyszalne na I biegu dmuchawy. Na pozostałych pozycjach jest już normalny szum powietrza. Może to minie samoistnie.
~...
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Po 6 tyś km odzywają się \"świerszcze\" w okolicach deski rozdzielczej i drzwiach. Niestety widać, że jest to tani samochód; plastiki też są tanie, chociaż wydają się być dobrze zmontowane.
~Wtec
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Skrzypi coś od strony pasażera,w stosunku do starej skopali przełącznik komputera i jego reset-ciągle się zablokowują włączniki! Mniejsze schowki, brak wyściółki gumowej w schowkach (poza tunelem środkowym).
~Filip
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Tarcze hamulcowe często się wichrują. Objawia się to biciem na kierownicy. Może ma to związek z dynamiczną jazdą. Każde ostre hamowanie ze 140-160, to krzywe tarcze.
~leppacat
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Wymiana amortyzatorów z tyłu po 55 kkm, łącznik stabilizatora. Żarówki świateł do jazdy dziennej przepaliły się po 65kkm (koszt: 5 pln/ 2 szt :-) ) To wszystko.
~Michał
Kombi Facelifting 1.2 TDI CR DPF 75KM 55kW
Jedna - światła dzienne. Trafiłem na niekompetentny serwis, który dwa razy wymieniał mi bezpieczniki. Jak się uparłem, to kolejny serwis dał radę naprawić usterkę na tip-top.
~Aijkia
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
nic się nie zepsuło przez 1000000km, nie wymieniłem w tym czasie ani żarówki, wycieraczek, klocków hamulcowych czy niczego innego! jazda 80% długie trasy i prędkości autostradowe