Lista ocen Skoda Fabia II (326)

~nikus
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto moim zdaniem jest bardzo dobrą inwestycją. Samochód klasa B, ale o stosunkowo dużej przestrzeni wewnątrz i bardzo pojemnym bagażnikiem (jest głęboki co ułatwia przewożenie różnych pakunków itp.). Myślę, że wersja Style z tym silnikiem zaspokoi niejednego wymagającegokierowcę.
4,1
~psawik
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Auto bez szału, ale w miare niezawodne. Taki samochód do jeżdżenia. Spodziewałem się tylko mniejszego spalania. W tej cenie to najlepszy wybór jeśli chce się mieć auto bez niespodzianek, bezwypadkowe auto z nieprzekręconym licznikiem.
~ROB79
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
FAJNE MIEJSKIE AUTKO Z MIłO PRACUJąCYM SILNIKIEM NADAJCE SIE NA KROTKIE WYPADY ZA MIASTO.PRZESTRONNE WNETRZE I POJEMNY BAGAZNIK.
~szkoda Fabia
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Miałem olbrzymie wahania przed zakupem, raz ze względu na wygląd, dwa ze względu na silnik. Jednak jestem pozytywnie zaskoczony. Do wyglądu się ostatecznie przywzyczaiłem i polubiłem. Samochód praktyczny. Zwinny, 1.4 i 85KM w zupełności wystarcza do wyprzedzania. Przy załączonej klimie i pełnym \"ekwipunku\" brakuje jednak mocy. Jak na małe auto to bagażnik jest fenomenalny. Przez 50 tys. km nie miałem żadnych problemów, a podróże do np. do...
~Miro
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Auto przejechało przez 6 lat 300 tys. Z grubszych rzeczy padł moduł komfortu i urwała się wiązka sterownicza do drzwi. Przy 250 tys. wymieniłem sprzęgło. Poza tym reszta bez problemu pokonała ten dystans, silnik mocny jak dzwon, chyba dopiero się dotarł, bo nabrał dynamiki o ile można o tym mówić przy 80 KM. Poza tym reszta to sprawy eksploatacyjne.
~rks
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 180KM 132kW
Świetne auto, taki przyczajony tygrys ;) Chyba najtańsze 180KM na rynku ;), a do tego fenomenalna skrzynia, relatywnie niskie spalanie, bogate wyposażenie w serii i niskie koszty eksploatacji czynią idealny kompromis auta do jazdy na co dzień i sportowej kiedy przyjdzie ochota. W środku jest zadziwiająco cicho i podróżuje się komfortowo jak na auto klasy B.
~Paweł
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Ogólnie jestem zadowolony z tego auta. Kupiłem nową a Skodę dlatego bo chciałem z automatem (żona chciała). Po kilku latach stwierdzam, że automat to bardzo fajna sprawa w szczególności do dużego miasta (Warszawa). Na plus: duży bagażnik, dość przestronne wnętrze i jak na razie nie mam większych usterek. Do minusów: wygląd zewnętrzny i wewnętrzny (jakość materiałów) , niewygodny fotel kierowcy. Podsumowują jestem zadowolony ze Skody. Kupując...
~Kajojut
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Gdyby nie zła charakterystyka i hałas silnika, możnaby uznać ten samochód za całkiem udany.
~freQ
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW
Auto od nowości na taxi. Zwyczajny przeciętny samochód. Ręczna klimatyzacja i elektryczne szyby przód tyle z wypasu:)
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II
6,9
7,9
~RobRock
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Nie jest zle , choć po dłuższym użytkowaniu można sie do paru rzeczy przyczepić.