Lista ocen Skoda Fabia II (192) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 134 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dża
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
O ile kierowca i pasażer w przodu mają sporo miejsca, o tyle z tyłu jest mniej wygodnie. Da się podróżować nawet w 5 osób, ale jest to raczej ciekawostka niż reguła.
~TMG
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Z przodu w porządku a mam 180cm. Z tyłu dla dzieci nawet bardziej wyrośniętych też będzie lux ale mam pewne obawy czy dla dużych - powyżej 170cm będzie tam komfortowo
~Marek
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Jak na te gabaryty każdy ma sporo miejsca, Fotel z dużym zakresem regulacji, dodatkowo regulowana kolumna kierownicy. Mam 188m wzrostu i jest mi tu bardzo wygodnie.
~Krzysiek F.
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
O ile przestrzeń dla kierowcy jest bez zastrzeżeń o tyle pasażer siedzący za mną (mam 193cm) ma już problemy. Szczerze mówiąc niewiele więcej miejsca niż w moim starym punto.
~Fliperas
Kombi 1.2 70KM 51kW
Bardzo dużo miejsca dla czterech osób,zarówno na szerokość, na wysokość i na nogi. Piąta osoba, o ile nie jest to dziecko stwarza ciasnotę. Ale jak na tą klasę auta to dla mnie bomba.
~Mateusz
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Nie mam większych zastrzeżeń. Z przodu dużo miejsca. Spokojnie mogę się rozsiąść przy moim wzroście (183cm), a osoby za mną mają i tak dużo miejsca.
~freQ
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW
jak wspominałem wcześniej mało miejsca na nogi kierowcy jest trochę za wąsko. Jak większość rzeczy w tym samochodzie ilość miejsca z tyłu przeciętna.
~qba
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Dla mnie i mojej rodzinki wystarcza (2+2). poprzednie auto było na pewno obszerniejsze , ale skoda dzięki swoim gabarytom lepiej sprawuje się w mieście.
~Krzysztof
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW
Bardzo nie wygodne fotele, w dłuższe trasy podróż jest bardzo męcząca. Z tyłu miejsca tylko dla 2 osób podróż w 5tke to nie porozumienie. Bagażnik b. mały
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II
6,9
7,9
~Miłek
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Ja ma 183cm i nie mam zadnego problemu z przestrzenią. Osoby z tyłu narzekają jedna bo brak miejsca na naogi.Tył dla dzieci i to małych.