Lista ocen Skoda Fabia II (170) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 156 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Miro
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
W 2007 roku to było 52 tys. z pakietem - czujnik cofania, lusterka i szyby elektryczne... Grunt, że nie było żadnej poważniejszej awarii, zawsze zjeżdżał sam do serwisu/domu.
~Marcin
Kombi 1.2 70KM 51kW
Dokładając 10tyś zł do Corsy D 1.3CDTI otrzymujemy spalanie na poziomie 6l dużo większy komfort i kulture pracy silnika. Lepszą widoczność. Corsą przejechałem 200tyś km
~Bartek
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Jeden z najlepszych na rynku parametrów jakość/cena - może jeszcze fiat punto jest porównywalny chociaż jak wiadomo skoda jest liderem sprzedaży w swoim segmencie.
~Jimmy
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Za dodatkowe wyposażenie trzeba trochę grosza wysupłać i w zasadzie trudno wówczas uznać Fabię za auto tanie. W podobnej cenie można kupić podobne auta innych marek.
~Mariano_italiano
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Zawsze może być lepiej. Ale na rynku nie ma tańszego auto oferującego takie wyposażenie i silnik w takiej cenie. Prawie VW czyli standardy już są gorzej z ich respektowaniem.
~Wtec
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Jak za tę kasę nic lepszego nie kupicie! Chodziłem 7 m-cy za nowym samochodem i wiem co mówię, no chyba, że marzy Wam się golas z 2poduszkami i klima manualna za 5tys.
~Rafał S.
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Auto w tej konfiguracji nowe w salonie to był koszt sporo ponad 60 tys PLN. Jak dla mnnie, wolałbym ubożej wyposażony kompakt typu Astra/Focus...
~Patryk
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Idealny stosunek ceny do jakości. Solidne auto bez luksusu w środku i bez irytujących mankamentów. Dobry środek transportu zapewniający wszystko co potrzebne.
~handlowiec
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW
Jeszcze parę lat temu była by lepsza ocena, ale na dzień dzisiejszy jest już kila innych możliwości które są ciekawsze i w lepszej/porównywalnej cenie.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II
6,9
7,9
~qba
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Auto naprawdę budżetowe. Za takie pieniążki auta takiej jakości, z takim wyposażeniem i w dodatku nowego nie byłem kupić w salonie żadnej innej marki.