Lista ocen Skoda Fabia II (227) - Całokształt

Na liście zabraknie 99 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Hatchback Facelifting 1.2 HTP 70KM 51kW
Narzeczona ma to auto, użytkuje je codziennie i jak na razie tyle co podstawowe przeglądy robi.No świecie trzeba było wymienić bo silnik miał nie równe obroty. Silnik 1.2 do najoszczędniejszych nie należy, komputer średnio pokazuje 7.5 l ale w większości jeżdżone po mieście. Mega tanie auto w utrzymani tak wiec polecam.
~Zbyszek T
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Fajne aut(k)o. Dla rodziny za małe, wnętrze dość wąskie, bagażnik nieduży, skrzynia krótko zestopniowana. Poza tym same plusy. Ekonomiczne, niezawodne. Kupiłem nowy samochód w salonie, z kalkulacji, że będę nim jeździł przez 10 lat i to jest dużo taniej niż co 2 lata zmieniać auto na inne używane. Teraz mam 75000 km i nie żałuję.
~Oscar
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony - poza miękkością zawieszenia, którą można skorygować - nie mam zastrzeżeń. Dużym atutem mojej wersji jest bardzo dynamiczny silnik spięty ze skrzynią DSG - to naprawdę zupełnie inna jakość jazdy, zarówno w korku jak i na trasie. Fabia to aktualnie najtańsze auto koncernu VAG z tą skrzynią. Polecam.
~zawiedzony
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Przereklamowany samochód. Dziwię się wszyskim testom opublikowanych w prasie zachwycających się tym samochodem. Wykończenie samochodu to jakieś nieporozumienie, plaskyki ochydne twarde - chyba produkują je w Chinach. Gdzie są te samochody, które były brane do testów przez ekspertów?. Chyba uwierzę w artykuły sponsorowane.
~xe84
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Auto kupiłem jako nowe, wersja STYLE. Jak na swoje gabaryty obszerny. Wykonany lepiej niż III generacja.Największe zastrzeżenie mam do jakości obsługi w salonach Skody po zakupie auta, czyli "do bramy a potem się nie znamy". Wyegzekwowanie czegokolwiek podczas gwarancji jest bardzo uciążliwe.
~wojgalic
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Bardzo przyzwoite autko za w miarę rozsądną cenę. Kombiak w sam raz dla rodziny 2+2. Spory bagażnik, sporo miejsca w środku. Ergonomia na najwyższym poziomie, silnik niezniszczalny. Brakuje 6-go biegu. Niestety bardzo słabe wyciszenie, przy wyższych prędkościach jest po prostu za głośno.
~handlowiec
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW
Auto oceniam w kategorii auta firmowego, ponieważ użytkowałem wersje Van 2 osobową. Skoda sprawdza się jako pojazd do przemieszczanie się z punktu A do B. W miarę wygodna i zaskakująco sprawnie przemieszczająca się, ale nic ponad to. Szara, nudna, plastikowa i nie było szkoda jak ją oddawałem...
~Piter
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW
Samochód służbowy. Nic nadzwyczajnego - klima i elektryczne szyby. autko całkiem przyjemnie się toczy po drodze i jest w miarę ekonomiczne. W porównaniu z prywatnym poprzednikiem (Octavia I 110 KM) wypada trochę blado. Ale koszty użytkowania rewelacyjne - auto służbowe obsługiwane przez flotę :)
~And1WT
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Fabia II to bardzo dobry wybór, a jak pokazują wskaźniki sprzedaży najlepszy ruch :-) Tani w eksploatacji, tani w naprawie. Dość przestronne wnętrze, wystarczający bagażnik. Wszystko to powoduję że można zaryzykować i spróbować powierzyć jej rolę auta rodzinnego :-) Ja tak robię i daję radę :-)
~Marian
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
fabia I była kontrowersyjna i oryginalna ale to co skoda teraz robi ,fabia II, roomster, yeti ,jest żałosne a w ceny mają wliczone ogromne koszty reklam w tv bo bez tego ogłupiania nikt by tego gówna nie kupił. za cenę fabii można kupić polo albo ibizę a \"yeti\" z silnikiem 1,2 to już są kpiny