Lista ocen Skoda Fabia II (170) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 156 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dża
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Cena do jakości ma się tu doskonale. Jeżeli ktoś chce mieć wóz który będzie zawoził go na zakupy, ew. do odbierania dzieciaków ze szkoły - super.
~Burn
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Mam co powinienem - klima/el. szyby/centralny z pilota/radio/czujniki i jakieś tam inne pierdoły za 36tys. Takie Polo to conajmniej 10 tys więcej
~And1WT
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Cena zakupu dość wysoka, ciągle są w cenie. Ale za to mamy sprawdzony jakościowo pojazd. Idealny samochód miejski, jak również na większe wojaże.
~styczeq@o2.pl
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Za tą cenę ciężko znaleźć nowe auto, które by tyle oferowało. Polecam, o ile ktoś nie potrzebuje oszałamiających osiągów, ani też wyróżniać się z tłumu.
~Miras 1978
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
W moim przypadku to wyprzedaż rocznika i cenę jaką dałem przy tym wyposażeniu jest jak najbardziej korzystna , a trochę tych dodatków się nazbierało
~Nikodem
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Kupiłem ten samochód ze względu na dobry silnik, duży bagażnik, przyzwoite wyposażenie i stosunkowo niską cenę (szukałem auta z segmentu B lub C).
~Alberto
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
za taka cenę t klima oraz z dwoma chłodziarkami w schowkach to sie opłaca samo mowi za siebje ze w komisach nie ma zbytnio fabi combi solidnie zrobjone
~Raj
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Auta na rynku wtórnym są dość atrakcyjne cenowo w stosunku do konkurencji choć dużo z nich jest dramatycznie ujeżdżonych.
~tycjan
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Skoda po kilku latach produkcji podniosła ceny swoich produktów a jakość pozostała ta sama. Myśle, że mogłoby być tr taniej.

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Logruss2
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Może i można kupić w tej klasie auto tańsze i lepiej wyposażone, ale ja nie żałuję żadnej złotówki którą wydałem na Skodę.