Lista ocen Skoda Fabia II (187) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 139 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
nie mogę się jeszcze wypowiadać, bo mało przejechałem, ale po 30 tys. km bez zastrzeżeń. Nawet żarówka się nie przepaliła ;)
~TMG
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Na razie zmienione mocowanie przewodów paliwowych bo po przejechaniu ok. 5tyś zaczęły terkotać. Po za tym nic i oby tak zostało
~Marek
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Hmm do serwisu zaglądam na kawę lub po nowe zabawki:D Jedyne co się przepala od czasu do czasu to żarówki podświetlenia tablicy.
~And1WT
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Auto dość trwałe i rzadko ulega większym awariom. Nawet jeśli coś się popsuję to naprawy są tanie i szybkie.
~aba2000@wp.pl
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
odpoadło mi naklejone lusterko po stronie pasażera. Zbiło się, ale wkleiłem je na miejsce i jest tam do dzisiaj
~ŁukRak
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Jak dotychczas bez zarzutu. Oderwały się jedynie uszczelki w postaci gumek pomiędzy słupkami przednimi a elementami nadwozia
~Maciek W.
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Póki co, nic się nie psuje. Bazując na skodzie ojca 2,5 letniej prongozuję, że jeszcze długo nic się nie zepsuje :)
~Paweł
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Auto jak dotąd nigdy się nie popsuło. Zarówno w kwestii poważnych awarii jak i drobnych mankamentów.
~handlowiec
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW
Auto serwisowane w ASO. przy 60tyś. zauważyłem że rdzewieją ramiona od trzymania wycieraczek przedniej szyby.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II
6,9
7,9
~MiQ
Kombi Facelifting 1.2 HTP 60KM 44kW
Jak na razie zero usterek poza wymianą wtrysków gazu które kończą się około 150 tyś km