Lista ocen Skoda Fabia II (186) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 140 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
W zimie auto nagrzewa się szybko, latem równie szybko chłodzi (klima). Co więcej potrzeba? Sprawnie i szybko odparowuje szyby.
~Termitek
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
sprężarka klimy pada regularnie... średnio chłodzi latem... szyby wiecznie zaparowane. Pod tym względem nie polecam
~Piter
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW
W zimie dość szybko się nagrzewa, chyba wspomaganie elektryczne. Klima taka jak lubię nie za mocna i żadnego kataru
~Łukasz
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Wentylacja i ogrzewanie bez zarzutu. Auto nagrzewa się w miarę szybko. Klimatyzacja \"Climatic\" działa wydajnie i bezawaryjnie.
~Oscar
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Klimę mam manualną, póki co jest bardzo wydajna, ale po 12000 km ciężko coś wyrokować. Odparowuje szybko, nagrzewa też w porządku.
~Burn
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Szybko się nagrzewa, klimy nie zdążylem sprawdzić. Szyby nie parują, a nawet jeśli to po włączeniu nawiewu moment jest wysuszone
~Miras 1978
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Trochę ogrzewanie długo się nagrzewa ale co do wentylacji bardzo dobra w połączeniu z klimą półautomatyczną jest dobrze .
~Robert
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Nie miałem okazji sprawdzić klimatyzacji, ale ogrzewanie działa średnio. Dłuższą chwilę zajmuje zanim samochód się nagrzeje.
~CHUCK
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
nie nażekam zima była ostra a było mi ciepło, nawet troszkę głosna praca wentylatora jest zjadliwa a szgególnie od 3-4,
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II
6,9
7,9
~Nikodem
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Ogrzewanie w zimie działa bez zarzutów. Klimatyzacja półautomatyczna zapewnia komfort podróżowania w najgorętsze lato.