Oceny Skoda Fabia II

Skoda Fabia II - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Silnik (123)

~Imroath
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Skoda Fabia II
Silnik po prostu deklasuje rywali
~Wojtek 1961
Skoda Fabia II
Silnik doskonały 1.2 TSI 85 KM idealny mruczący, świetnie się zbiera, oszczędny, do wszystkiego doskonały dostęp, naprawdę jestem mile zaskoczony.Ogólnie ładny samochód wpadający w oko. Do tego kolor soczysta czerwień z czarnymi i chromowanymi wykończeniami.Po prostu super.( szkoda kasy na metalik)
~Fabian84
~Tomek
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
~Mst321
Skoda Fabia II
Jak na razie rewelacja. Niektórzy straszyli padajaca turbina - narazie brak problemów, ale stosuje pewne zasady i każdy kto miał auto z turbo wie ze trzeba je szanować :) , była tez mowa o słabym rozrzadzie, ale moja fabia ma już wzmocniona wersje i jak do tej pory wszystko jest dobrze. Prawdziwa opinie będę mógł wydać za 4 lata jak auto dobije do 100 000 km.
~RobRock
Skoda Fabia II
Silnik jak na tą moc bardzo pozytywnie zaskakuje.
~TMG
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Skoda Fabia II
To rewelka. Przesiadłem się z Paska z 1.9tdi 130km i myślałem że będzie mułowata na autostradzie i że będzie jej brakować koników i momentu. A tu szok. Wyprzedzanie tirów na trójce bezcenne. Trwa co najwyżej kilka sekund. W ogóle na biegach 1,2 i 3 to szatan.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II
5,5
6,9
7,9
~Król Złoty
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Skoda Fabia II
TSI to rewelacja, mam obawy co do awaryjności, ale to załatwia gwarancja i użytkowanie zgodnie z zaleceniami producenta.
~hallk
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Skoda Fabia II
Jest czym jechać, mało pali i w pełni wystarcza jako wozidełko z punktu A do punktu B.