Oceny Skoda Fabia II

Skoda Fabia II - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Silnik (137)

~Fabian84
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Vmax 174 jest zaniżony
~Imroath
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Silnik po prostu deklasuje rywali
~Tomek
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
~Wojtek 1961
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Silnik doskonały 1.2 TSI 85 KM idealny mruczący, świetnie się zbiera, oszczędny, do wszystkiego doskonały dostęp, naprawdę jestem mile zaskoczony.Ogólnie ładny samochód wpadający w oko. Do tego kolor soczysta czerwień z czarnymi i chromowanymi wykończeniami.Po prostu super.( szkoda kasy na metalik)
~bulldog
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
3,5
~RobRock
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Silnik jak na tą moc bardzo pozytywnie zaskakuje.
~TMG
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
To rewelka. Przesiadłem się z Paska z 1.9tdi 130km i myślałem że będzie mułowata na autostradzie i że będzie jej brakować koników i momentu. A tu szok. Wyprzedzanie tirów na trójce bezcenne. Trwa co najwyżej kilka sekund. W ogóle na biegach 1,2 i 3 to szatan.
~Mst321
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Jak na razie rewelacja. Niektórzy straszyli padajaca turbina - narazie brak problemów, ale stosuje pewne zasady i każdy kto miał auto z turbo wie ze trzeba je szanować :) , była tez mowa o słabym rozrzadzie, ale moja fabia ma już wzmocniona wersje i jak do tej pory wszystko jest dobrze. Prawdziwa opinie będę mógł wydać za 4 lata jak auto dobije do 100 000 km.

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mateusz
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Żwawy jak na swoją niewielką pojemność. Prosty i wytrzymały.
4,1
~DarStefan
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
1.2 TSI świetna jednostka. Bardzo dynamiczna i elastyczna i oszczędna kiedy trzeba. Duży moment od niskich obrotów i łatwość przyśpieszania powyżej 120-130km/h.