Oceny Skoda Fabia III Hatchback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW 2018-2021

Skoda Fabia III Hatchback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW 2018-2021 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Skoda Fabia III Hatchback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW 2018-2021

~rafiou
Hatchback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
Kupiłem Fabię jako następcę starego Golfa IV z LPG. Auto pochodziło z programu aut demo dealera. Wersja Style Color, doposażona po dach. Brakuje chyba tylko systemu monitorującego zmęczenie kierowcy. Cała reszta na pokładzie. Przed zakupem testowałem Polo, Ibize, Clio, jeździłem też Leonem i paroma innymi autami w budżecie 50-60 tys. Owszem, kompakty oferują więcej, ale już w ramach segmentu B nie zauważyłem przewag konkurentów, wręcz...
~sss
Hatchback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
Samochód zwinny mający bardzo dobre przyspieszenie. nawet przy 100 km/h przy wciśnięciu pedału do oporu zaczyna wciskać lekko w fotel - tego się nie spodziewałem. Bardzo dobra intuicyjna, wysoka funkcjonalność komputera. Bardzo dobre hamulce - z tyłu mam hamulce tarczowe. Jedyne mankamenty które zauważyłem, to wyciszenie silnika - nie jest doskonałe - no ale to klasa B w rozsądnej cenie. Czasami brak wystarczającej elastyczności silnika...
~Dariusz
Hatchback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
Wszystko rozmieszczone z myślą o kierowcy.-intuicyjnie. Przez 11 lat jeździłem fabią 2 1,2 TSI FL nie miałem zastrzeżeń!
~Wojtek
Hatchback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
Auto fajne, praktyczne jak na swoją klasę. Na długa trasę słabe ale też da radę.
4,1
~Wicher35
Hatchback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
Do śmigania po mieście nadaje się super gorzej wypada w trasie czuć ,że brakuje mu mocy . (Silnik)
Skoda Fabia III Hatchback Facelifting