Lista ocen Skoda Fabia III Hatchback (24) - Ergonomia

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DJK
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Nie będę tutaj oryginalny i powielę wiele poprzednich opinii - w tym samochodzie wszystko znajduje się w logicznym miejscu. Bardzo fajny system multimedialny z radio Bolero, choć brakuje mi w nim funkcji SmartLink (urok kupowania auta z placu) choćby w celu używania Map Google z telefonu jako nawigacji - jest to bardzo przydatna opcja, którą polecam przyszłym nabywcom, warto dopłacić przy zamówieniu, bo po zakupie nie ma już możliwości...
~apocaliptic
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Mamy do dyspozycji multifunkcyjną kierownicę, aczkolwiek złapałem się na tym, że radio podgłaśniam pokrętłem, a telefon odbieram przyciskiem na wyświetlaczu radia. Przełączniki są dostępne, regulacja foteli bez zastrzeżeń. Jednie zapinanie pasów przy opuszczonym podłokietniku jest wyzwaniem. Aaaa no i przy opuszczonym podłokietniku, korzystanie z hamulca ręcznego jest utrudnione, ale można się przyzwyczaić.
~Wojtek
Hatchback 1.0 MPI 60KM 44kW
Dramat. Cały czas dotykam lewym kolanem dźwigienki regulacji kierownicy. Jak się odsunę to nogę na sprzęgle mam całkowicie wyprostowana a tego nie lubię, a poza tym za mną nikt dorosły nie usiqadzie
~Power
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Poprzedni model był dobry - a ten "dorzucił" dużo lepszą jakość wykonania i kolorystyki... Dużo podróżuję - kieszenie na butelki 1,5l wody w drzwiach - - - nie ma nic lepszego!
~Adam
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Fatalne umieszczenie włącznika świateł (zdarza się zahaczać przy wysiadaniu) oraz dźwignia regulacji kierownicy. Do tego za krótki podłokietnik przedni (brak regulacji wzdłużnej). Duży plus za schowki.
~Bogdan
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Dla 1-2 osób i ewentualnie dziecka auto wystarczająco duże i pojemne. Również na wypady ze znajomymi w 5 osób miejsca wystarczy. Ergonomia w Skodach jest po prostu genialna.
~karol_jaskulski
Hatchback 1.4 TDI 105KM 77kW
Brakuje miejsca na telefon. Niby jest wgłębienie pod ręcznym ale zbyt szerokie i lata telefon w każdym kierunku bo nie ma maty antyposlizgowej
~Fabian
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
No tutaj konkurencja musi doganiać. siotrzana konstrukcja Ibiza w.g. słabiej rozwiązana. Ponadprzeciętnie duży bagażnik pomieści sporo.
~HaysTo
Hatchback 1.0 MPI 60KM 44kW
Lipa. Jak może być start-stop i nie być klimy... Reszta pod ręką. W sensie... Reszta... Kierunkowskaz, światła awaryjne...
~Artmar
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Wygodę profilu przednich foteli zauważyłem już na jeździe próbnej. Bardzo przemyślany układ schowków i drobnych udogodnień.
Skoda Fabia III Hatchback