Lista ocen Skoda Fabia III Hatchback (33) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Średnio 8l/100 km lpg przy 50/50 miasto/trasa. Jakbym jechał do 90 km/h na normalnej polskiej niezakorkowanej drodze gdzie średnia prędkość około 60 km/h to 6 l/100 km jest jak najbardziej realne. Auto super a wręcz idealne do miasta i tras podmiejskich. 2h spędzone na autostradzie przy predkosci 140 km/h nie są problemem aczkolwiek tutaj wole wsiąść do weterana 530d z uwagi na niskie obroty przy wyższych predkosciach. Skodilak jest super,...
~DJK
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Samochód nowy, z 4 letnią gwarancją i pakietem przeglądów w cenie. Dealer dorzucił koła zimowe gratis. Pierwszy przegląd rejestracyjny dopiero po 3 latach. Właściwie jedynym kosztem jest paliwo. Należę raczej do kierowców jeżdżących w sposób zrównoważony, choć nie stosuję się do wskazówek asystenta eco-drivingu. Komputer już przy 1500 obr./min. sugeruje zmianę na wyższy bieg, a ja wolę trzymać silnik na wyższych obrotach. Spalanie ok. 8-9 l...
~mirciob
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Serwis jak na razie to koszty zerowe. Spalanie ciągle maleje. Po mieście (2-3km i stop) w okresie jesienno zimowym to poniże 7l. Trasa miejska (bez bardzo dużych korków) to okolice 6l. Trasa poza miejska (prędkości do 100km/h) ze światłami co ok 10km to wynik poniżej 5l. Ekodriving w cyklu z przewagą trasy to okolice 4.5.
~trogalewski
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Autko ma dwa lata i tylko leję paliwo i płyn do spryskiwaczy. Przeglądy mam póki co gratis. Przegląd do 30kkm, a rozrząd dopiero chyba po jakiś 160kkm więc zdąże wymienić autko. Rewelka.
~mopit
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Serwis komputera, żarówka pozycyjna wypalona po 3miesiącach, zawieszenie do wymiany, klocki i tarcze hamulcowe wymienione przy przeglądzie na 30 tys. km. także... drogo cały czas serwis.
~skodziar
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Jestem bardzo zadowolony z auta. Jeżdżę generalnie sam na długich trasach. Auto dobrze sprawdza się w mieście i na trasie. Polecam. Minimalne spalanie lpg to 4,5 l/100 km jadąc na trasie, za tirem ;)
~Cedzyn
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Do tej pory tylko przeglądy filtry, olej. Orientowałem się w cenach części, to nie są wysokie. Prawda jest taka, że Skoda dominuje na rynku Polskim wiec o części nie trudno.
~Marceli
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
No i to kolejna wada nie jest tanio a to nie BMW by ceny za parę napraw były takie wysokie mam Audi A6 i tam wiem za co place a tu wydaje mi się że ktoś mnie naciąga .
~Fabian
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Pozytywne zaskoczenie jeśli chodzi o spalanie. miejska jazda ze srednia 30 km/h - spalanie 7.5 l. wyjaz poza miasto: 180 km (1/3 autostrada, 2/3 drogi powiatowe 5.5 l. dla nie super.
~Artmar
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Małe spalanie to małe koszty paliwa. Fabryczny pakiet przeglądów dał mi 4 lata obsługi z materiałami (olej, filtry itp.) za 1,23 zł (z VAT).
Skoda Fabia III Hatchback