Lista ocen Skoda Fabia III Hatchback (29) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DJK
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Na dzień dzisiejszy częściej miałem okazję grzać niż chłodzić (autem jeżdżę od listopada), ale póki co sprawdził się w każdej sytuacji, do niczego nie mogę się przyczepić. Czytałem w innych opiniach o jakimś efekcie syczenia nawiewów - u mnie nic takiego nie miało nigdy miejsca.
~Cedzyn
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Żeby nie było zbyt kolorowo, oczywiście wszytko działa dobrze, ale mogła by być przy skrajnych temperaturach dodatnich( mam na myśli mocno upalne dni) nieco większa wydajność klimatyzacji.
~MICHAŁ
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Wentylacja ok, choć moim zdaniem klima słabo chłodziła. Nie wiem cy wynika to z brudnego filtra kabinowego, braku czynnika chłodzącego czy też ten typ tak ma. Czynnik klimy to już niestety R 1234yf.
~Artmar
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Mam klimatyzację manualną, wystarczająco wydajną. Wloty powietrza dobrze rozmieszczone i wyposażone w indywidualne sterowanie nawiewem.
~Morpheus
Hatchback 1.0 TSI 95KM 70kW
Słabiutko - wentylator wpada w duże wibracje na 4 biegu. Pomimo włączonej klimatyzacji często parują szyby i czuć zapach wilgoci (auto ma ledwo rok).
~Rysiek
Hatchback 1.0 MPI 60KM 44kW
Nie ma problem, wystarczająca. Używam tylko wentylacji i klimatyzacji ręcznej, jak na razie. To są odczucia pierwszego miesiąca użytkowania.
~Power
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Trochę deszczu na dworze - paruje. Jeszcze nie dojechałem do skrajnie wysokich, wakacyjnych temperatur dlatego o wydajności klimatyzacji się nie wypowiadam.
~Bogdan
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Auto nagrzewa się błyskawicznie, a fotele są cieplutkie w kilkanaście sekund. W lecie klimatyzacja również robi robotę.
~pasiok119spam
Hatchback 1.0 TSI 95KM 70kW
Klima po paru miesiącach już łapie grzyba. Nie wiem czy to normalne, ale śmierdzi po jej wyłączeniu jak diabli.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia III Hatchback
6,4
6,7
~Lukasz
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Wydajnie, nie wiem jak wrażenia na tylnej kanapie, ale podejrzewam że słabo w związku z brakiem odpowiednich wywietrzników.
Skoda Fabia III Hatchback