Lista ocen Skoda Fabia III Hatchback (27) - Widoczność

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DJK
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Ogólnie widoczność jest dobra. Lusterka boczne i wsteczne w porządku. Słupki A i B również nie są zbyt szerokie. Szyba frontowa mogłaby być kilka centymetrów wyższa, bo czasami podjeżdżając zbyt blisko świateł muszę robić małego garba, żeby zobaczyć sygnalizację. Mam wrażenie, że w Focusie miałem nieco lepiej.
~pasiok119spam
Hatchback 1.0 TSI 95KM 70kW
Przednia szyba w porównaniu do innych samochodów nie jest za wielka. Lusterka dosyć duże, dzięki czemu można więcej w nich zobaczyć. Reszta ok.
~MICHAŁ
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Gdyby doposażyć auto w przednie czujnik parkowania byłoby super, lecz nawet tylko z tylnymi jest ok. Dobre przeszklenie, niezbyt duże martwe pole.
~Lukasz
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Lepiej wyprofilowany i węższy słupek A względem Fabii II to krok w dobrą stronę, w końcu widać pieszych na pasach przy skręcaniu prostopadłym...
~Wojtek
Hatchback 1.0 MPI 60KM 44kW
Super. parkuje w dziurze po matizie :) w 3ce nie mam czujniów parkowania w 2ce mam. ale wydaje mi się ze widoczność w 3ce lepsza.
~apocaliptic
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Bez uwag. Przednie słupki nie są szerokie, lusterka boczne dość duże, z szerokim zakresem regulacji. Jest dobrze.
~Cedzyn
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Z przodu nie przeszkadzają słupki, widoczność do tyłu również w porządku. Ogólnie na plus.
~Bogdan
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Świetna widoczność, asystenci nie potrzebni. Mam 190 wzrostu i nie narzekałem.
~HaysTo
Hatchback 1.0 MPI 60KM 44kW
Nie można odmówić, dobra. Wszystko widać, doskonale czuć auto.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia III Hatchback
6,4
6,8
~darek_bandurski
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Jak na mały samochód z przodu jest bardzo wygodnie. Trochę brakuje miejsca z tylu.
Skoda Fabia III Hatchback