Lista ocen Skoda Fabia III Hatchback (28) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DJK
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Po przesiadce z charczącego diesela na nowego benzyniaka odczuwam ogromną różnicę. Na postoju (Start/Stop nieaktywny) muszę wyłączyć muzykę i w ciszy nasłuchiwać, aby usłyszeć cokolwiek spod maski. Wyciszenie kabiny również na bardzo wysokim poziomie - wszystkie elementy, choć w większości wykonane z twardego plastiku, spasowane są solidnie, nic nie brzęczy i nie skrzypi.
~Power
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Jest ciszej. Nie jeździłem... Co ja piszę. Przecież jeździłem Toyotą Yaris 1,0 69hp - kur... głośniejszym samochodem w życiu nie podróżowałem. Po przekroczeniu 3500rpm(3 miesięczny samochód z przebiegiem 900km) żona stwierdziła, że chyba silnik zepsuty... HAŁAS OGROMNY!
~Michał
Hatchback 1.4 TDI 105KM 77kW
Kiepsko. Dużo jeżdżę w trasy i jest to najgorzej wyciszony samochód, jakim do tej pory jeździłem. Silnik klekocze, że masakra, a w trasie przy wyższych prędkościach to idzie popaść w otępienie od szumu.
~MICHAŁ
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Do ok 100-120 km/h jest ok. Potem silnik zaczyna wyć, choć dalsze rozpędzanie jest raczej niemożliwe. Reasumując - do 4000 obr/min da się wytrzymać. Dobrze wytłumiona praca zawieszenia.
~Czarek
Hatchback 1.0 TSI 95KM 70kW
Wyciszenie przeciętne, powyżej 100 km/h trzeba słuchać głośno muzyki bądź szumu opon i wiatru. Jest to segment miejski więc to surowa ocena, akurat ja jeździłem trasy i głowa bolała.
~Bogdan
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Przy prędkości powyżej 145km/h robi się dość głośno, ale to głownie samochód do jazdy miejskiej, więc przy tym kryterium wszystko bez zarzutu.
~trogalewski
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Nie jest tak cicho jak w Oplu Omedze...ale i tak jest bardzo dobrze wygłuszone wszystko, nawet przy prędkosciach powyżej 100km/h da się rozmawiać z pasażerem.
~mopit
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Wyciszenie jest dobre tylko: zestaw głośnomówiący- wszyscy w okolicy słyszą co mówi, ale skrzypiącego zawieszenie nie słychać.
~karol_jaskulski
Hatchback 1.4 TDI 105KM 77kW
Jest o dziwo zadawalającej jak na klasę tego samochodu, wg mnie idealna ocena byłoby 4,5
~Cedzyn
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Mogło by być trochę lepsze, ale umówmy się, że jak na Fabie to jest naprawdę przyzwoicie.
Skoda Fabia III Hatchback