Ocena kierowcy - Skoda Fabia III Hatchback

Silnik 1.2 TSI 110KM 81kW
Rok produkcji 2015
Skoda Fabia III Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW 2014-2017 - Oceń swoje auto
Inne : Spalanie
Udany ten działkowóz. Dla kogoś kto przesiał sie z turbodizla koniecznye minimum :) po traumie z jazdy testowej Kia Rio. Wykorzystywana jako drugie auto w rodzinie, głównie do jazdy miejsko-podmiejskiej.
Bardzo żwawy, bez zaskoczeń przy takiej masie auta.
Przełożenia na 1 i 2 dla mnie trochę niedopasowane do możliwości tego silnika. 3 do 5 pokazują możliwości tej jednostki.
tak jak piszą bardzo dobrze zestrojone. może mam odrobinę obniżony poziom krytyki z tej racji, że przesiadłem się z Tiguana, który w mojej opinii jest dość twardy. pokonując te same miejskie strupy przy niskich prędkościach nie dzwonię zębami.
Bardzo dobrze.
No tutaj konkurencja musi doganiać. siotrzana konstrukcja Ibiza w.g. słabiej rozwiązana. Ponadprzeciętnie duży bagażnik pomieści sporo.
bardzo dobrze. Klimatronik daje radę
bardzo dobrze. Na kanapie nie ma tyle miejsca co Nissan Note, ale wystarcz
Wyciszenie bardzo w porządku. Autostradowe prędkości znosi się przyzwoicie.
Pozytywne zaskoczenie jeśli chodzi o spalanie. miejska jazda ze srednia 30 km/h - spalanie 7.5 l. wyjaz poza miasto: 180 km (1/3 autostrada, 2/3 drogi powiatowe 5.5 l. dla nie super.
do asów negocjacji nie należę, auto wersja wyposażenia Style, najmocniejsza jednostka. Ceny takiego Clio nie powalały, o Peugeot 208 nie wspomnę. Największą konkurencję cena/jakosc miałby wg mnie w Nissanie Note.
brak danych. drobna wtopa Skody. przepalony na starcie bezpiecznik wycieraczek. sprawa groszowo- sekundowa, wizerunkowo slabo.
brak danych.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 TSI 110KM 81kW [l/100km]