Oceny Skoda Fabia III Kombi 1.0 MPI 75KM 55kW 2014-2018

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Skoda Fabia III Kombi 1.0 MPI 75KM 55kW 2014-2018

~Piotrek
Kombi 1.0 MPI 75KM 55kW
Brak jednej gwiazdki "dla zasady", gdyż na kolana nie rzuca, jednak jest bardzo bardzo fajnym autkiem. Nie można narzekać w myśl zasady: widziały gały co brały. Motor ciut słaby, ale do miasta wystarczy. Przy w miarę przepisowej jeździe 6,7-6,5l/100km. Przy oszczędnej nawet i 5,5l/100km. Po wsiach dookoła komina przy max. 80-90km/h zszedłem do 4,8l/100km (wycieczka około 60km, jazda non stop). Długie trasy raz na jakiś czas do zniesienia....
~Gonzo
Kombi 1.0 MPI 75KM 55kW
Już wiem czemu te samochody tak trzymają cenę, za 30-40 tysięcy to naprawdę świetny i oszczędny wóz. Części tak tanie, że zakladam takie z serwisu a w miescie potrafię zejść ze spalaniem do 4l gazu!!! (Kraków). Polecam, jak ktoś ma, to niech nie sprzedaje, bo są takie czasy, że łatwo się wpierdzielić w koszta z innym autem, w Fabii noe ma co sie psuć. Paradoksalnie, to lepiej szukać bez cudów elektronicznych w wyposażeniu.
~Karol
Kombi 1.0 MPI 75KM 55kW
No demon prędkości to nie jest ale głównie chodziło mi aby dostać się tanio z punktu A do B i wszystko pięknie ładnie dopóki nie wysiadła pompa paliwowa na którą czekałem prawie 2 tygodnie z Czech. Koszt wymiany w autoryzowanym serwisie 1500zl. Wrażenia ogólne ok,normalne koszty eksploatacji nie odstraszaja także ogóle auto jako miejskie bardzo dobre.
~Adam
Kombi 1.0 MPI 75KM 55kW
Dobrze wykonane i ekonomiczne auto. Jestem pozytywnie zaskoczony materiałami. Przy długich trasach fotele powinny być bardziej wygodne. Bardzo mało zużywa LPG. Bardzo dobra relacja ceny do jakości i ekonomicznej jazdy.
~marcel
Kombi 1.0 MPI 75KM 55kW
Gdy szukałem auta które spełniało by moje oczekiwania czyli w okolicy 55 tys zł kombi z małym silnikiem pod uwagę brałem tylko renault clio grandtour jednak odrzuciła mnie mała przestrzeń w środku. Trudno znaleźć w tej cenie takie auto jak fabia kombi, podoba mi sie sylwetka szczególnie jeśli kolor jest biały z relingami i światłami projektorowymi cud malina...
~Piotr
Kombi 1.0 MPI 75KM 55kW
Na stacji - 420KM za 38 PLN, dla kogo ważne są koszty ten wie wszystko. Paliwo w okresie zimowym niecały litr na 100 KM. O niebo taniej niż w poprzednim aucie. Klima, Radio, el. Szyby, dobre oświetlenie, przyśpieszenie wystarcza, jazda 140 KM/godzinę po autostradzie też nie stanowi wyzwania. Przestrzeń na wózek + bagaże dla rodziny 2+2 w pełni satysfakcjonująca.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia III Kombi 1.0 MPI 75KM 55kW
6,9
4,1
~Arek naxxos
Kombi 1.0 MPI 75KM 55kW
Auto klasy bieda. Ktorym da sie bezpiecznie dojechac do pracy oraz bardzo dobrze manewruje sie na parkingach. Wersja kombi 4.25m
~Michał Głuś
Kombi 1.0 MPI 75KM 55kW
Słaby, kultura pracy dobra jak na R3, spalanie bardzo niskie - potrafi spalić 6l gazu na 100km. Jednostka prosta i raczej bezawaryjna, uwielbiana przez złotówiarzy. (Silnik)
Skoda Fabia III Kombi