Oceny Skoda Fabia III Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW 2014-2018

Najnowsze oceny Skoda Fabia III Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW 2014-2018

3,5
~pawel182
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Auto proste i tanie (przynajmniej jeśli chodzi o wykonanie). 110KM silnik w tym aucie jest dynamiczny i elastyczny. Cechuje się przy tym umiarkowanym apetytem na paliwo ale niestety zużywa tez trochę oleju. Skrzynia biegów działa dobrze a jej ze stopniowanie jest całkiem dobre: przy 3000obr/min mamy licznikowe 130km/h. Zawieszenie zupełnie nie pasuje do mocnego silnika ponieważ auto prowadzi się bardzo źle: jest miękkie, nieprzewidywalne i...
~Mideusz
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Auto kupione we wrześniu 2016 roku. Przy wyborze rozważany był rapid, albo fabia combi, ale wybór padł na fabię, ponieważ przy moim wzroście (197cm) więcej miejsca na nogi miałem w fabii. Silnik bardzo dynamiczny z zestawieniem z 6 biegową skrzynią spisuje się bardzo dobrze. Bagażnik jak na moje potrzeby wystarczający. Na austostradzie przy prędkości 140-150 robi się głośno. Po przejechaniu 14k km nie odnotowano żadnych usterek...
~goliat173
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Auto bardzo przyjemne, odczucia jak z segmentu wyżej. Żwawy silnik, oszczędny (ale wymaga umiejętnego obchodzenia się z gazem, jak większość turbo benzyn). W środku wystarczająco miejsca dla rodziny 2+1, bagażnik w kombii ogromny. Dobre wyposażenie (Style), wysoki komfort jazdy. Jedynie szkoda że w środku całe plastikowe i te plastiki są słyszalne na naszych drogach, za to -1 do oceny.
~Piotr
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Rewelacyjnie wycenione auto, wygodne, pakowne, z bogatym wyposażeniem w bardzo przystępnej cenie. Do tego pakiet darmowych przeglądów na 4 lata i możliwość przedłużenia gwarancji na taki sam okres. Dla wszystkich cech Fabii III przy cenie poniżej 60000 zł nie ma konkurencji. Zdecydowanie polecam to auto zwłaszcza młodym rodzinom, poruszającym się zarówno po mieście, jak i w dłuższych trasach. Ocena po przejechaniu 30 000 km.
~wojtek
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Bardzo dobrze, jak na swoje gabaryty, auto przestronne (może mniej na na tylnej kanapie w porównaniu z Nissanem Note I generacji), pakowne i przede wszystkim praktyczne. to jest moja pierwsza Skoda, jestem zadowolony z wyboru.
~Fabiusz
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Użytkuję Fabię od ponad roku. Auto spisuje się bardzo dobrze. Z usterek wymieniono na gwarancji poduszkę pod skrzynią biegów. Ponadto pojemne jak na swoja klasę, w tym roku Chorwacja i Alpy austriackie , 4 osoby dorosłe na pokładzie i pełen bagażnik. Średnie spalanie to 5,2 , uważam za bardzo dobry wynik. Autko nie było specjalnie oszczędzane. Ogólnie oceniam Fabię jako bardzo dobre autko do przemieszczania się w terenie zabudowanym jak i...
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia III Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
5,7
~Skoda
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Polecam doposażyć jak tylko się da (na ile portfel pozwoli) a powinna posłużyć długie lata. Serio wolałem wydać więcej - 100 pln to nie jest duża różnica na racie kredytu a przynajmniej ładnie wygląda na alufelgach i z dachem panoramicznym (dzieciaki mają frajdę) i fajnie się jeździ latem z klimą a zimą z podgrzewanymi fotelami albo na autostradzie tempomat i ręka na podłokietnik. Całokształt super!
~mijodl
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Ten model dla mnie lepiej wyglądał jako kombi niż hatchback. A w kolorze Blue Race i na kołach 16 cali zwraca uwagę.
~Nikodem
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Swietne niezawodne przestronne autko z duzym bagaznikiem i bardzo ladne w wersji monte
~Radomir
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Polecam wszystkim którzy szukaja malego wygodnego auta do mista. Jest pakowne a przy tym w miare zwinne. Spalanie w miescie 6.5l na 100
Skoda Fabia III Kombi