Lista ocen Skoda Fabia III (66) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DJK
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Za niespełna 57 tys. zł otrzymałem bardzo solidny, dobrze wyposażony i praktyczny samochód z segmentu B, który spełnia moje oczekiwania. Porównując Fabię z autami podobnej klasy za takie pieniądze konkurencja nie była nawet blisko - bogatsza wersja Ibizy (z mniejszym silnikiem 1.0) stanowiła już wydatek rzędu 65-70 tys. zł. Volkswagena w cenie mojej Skody dostałbym zupełnie "gołego", a Mazda 2, która podobała mi się chyba najbardziej...
~LPG
Kombi Facelifting 1.0 MPI 60KM 44kW
Za tę cenę nie ma lepszego samochodu. Mój kosztował 68000 zł i ma bardzo bogate wyposażenie, kierownica z multifunkcją, doświetlanie zakrętów, radio ze SmartLinkiem i dodatkowymi głośnikami z tyłu (w standardzie ich nie ma), przedni podłokietnik i tarcze hamulcowe z tyłu (standardowo są bębny, o bardzo złej opinii, hałaśliwe i awaryjne, problemy z ręcznym to chleb powszedni - za święty spokój zdecydowanie warto dopłacić).
~8ucik
Hatchback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Praktyczność jest pośrednia. Niby są haczyki na zakupy w bagażniku i tandetnej jakości parasolka pod siedzeniem pasażera, ale na tym się ta praktyczność kończy. Cena jest dosyć wysoka, ale zapewne chodzi o technologię silnika jak i spalanie. Osobiście nie polecam, bo kupując nowe auto liczę, że po 10000km auto się dotrze, a nie zatrze. Drgania silnika są okropne z tej małej jednostki i nikomu takiej nie polecam.
~Piotr
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Trudno znaleźć lepszy stosunek jakości do ceny. Auto w najbogatszej wersji Style, z Climatronic, tempomatem, ogrzewaniem przednich foteli i systemem audio z 8 głośnikami kosztowało 56000 zł. Za tę kwotę otrzymujemy nowocześnie wyglądający samochód ze wszystkim, co potrzebne jest do codziennej eksploatacji. Rozważałem różne auta, ale w żadnej marce nie znalazłem tak bogatego wyposażenia w przystępnej cenie i z pakietem serwisowym.
~Adrian
Kombi 1.4 TDI 105KM 77kW
Jak decydowalismy sie na zakup auta ogladalismy rozne oferty. Rozne marki i kredyty. Jednak najlepsza z nich dostalismy w salonie w Wejherowie. Troche reklama ale dostalismy super pakiety i kupilismy z zona auto w super ofercie kredytowej (niskie raty + zwrot/wymiana po 4latach). W ogolnym rozliczeniu auto wyjdzie taniej niz cena wyjsciowa a to oznacza wyjatkowo dobra cene za super jakosc i wyposazenie w tej klasie aut.
~Adam
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Widać dziwne niezrozumiałe oszczędności w stylu w tylnych drzwiach na podłokietniku plastik (w wersji Style). Wyświetlacz na zegarach mógłby być nieco lepszej rozdzielczości. Brak podświetlenia ambientowego (nawet w opcji). Drobne uwagi co do montażu niektórych elementów.
~Medusa
Kombi 1.2 TSI 90KM 66kW
Myślę, że to rozsądna propozycja w kwestii jakość/cena. Przy świadomym wyborze pewnych ograniczeń: gabarytowych, segmentowych, jakościowych, funkcjonalnych, przy możliwie niskiej cenie zakupu, to będzie udany zakup dla wariantu 2+1 lub 2+2.
~Lukasz
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Niestety, nawet po upuście, po dwóch latach stwierdzam, żę auto jest zbyt tandetne jak na cenę którą zapłaciłem. Cennikowo robi się zbyt bliskie VW, żeby Skoda mogła pozwalać sobie na taką jakość materiałów. Może coś uległo poprawie po FL, nie wiem.
~Darek
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Najtańsze nowe kombi na rynku. Może jedynie Clio ma porównywalne ceny i wygląda też nie źle ale jest o wiele ciaśniejszy wewnątrz i mniejszy bagażnik. Rapid jest szerszy ale bagażnik też ma mniejszy. Za 59 tysi lepszego nowego się nie kupi.
~tacek
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
wartość modelu 56 tyś wersja Ambition, doposażona podgrzewane fotele, podłokietnik, przyciemniane szyby, tempomat, alufelgi, światła LED z przodu, pakiet dodatków (skórzana kierownica wielofunkcyjna, czujnik cofania, radio z wyświetlaczem LCD)