Lista ocen Skoda Karoq Crossover (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Crossover 2.0 TDI 150KM 110kW
Auto jest jakie jest. Jak będzie więcej miejsca w kabinie to kosztem bagażnika. Moja rodzina nie należy do ułomków pod względem wzrostu i nikt jeszcze nie narzekał na brak miejsca. Dla nas jest ok, a wybieraliśmy dla siebie a nie dla potencjalnych pasażerów o wzroście 2m.
~Miodzik
Crossover 1.6 TDI 115KM 85kW
Miejsca jest wystarczająco nad głową oraz na nogi Z tyłu też dla dwóch osób w daleką podróż wygodnie i komfortowo dobrą robotę robią przednie Siedzenia bo nie czuć zmęczenia nawet po przejechaniu Szczecin Zakopane
~Grzegorz K
Crossover 1.6 TDI 115KM 85kW
mam 182cm i siedząc za kierownicą po pokonaniu 750km nie ma oznak przemęczenia siedzenia b.wygodne. tylne siedzenia lekko twardawe ale nie ma się do czego przyczepić
~pnicia
Crossover 2.0 TDI 150KM 110kW
Jak na kompaktowego suva dużo miejsca - pieć osób wygodnie nie pojedzie ale dla 4 jest wystarczająco dużo przestrzeni
~marlin
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Wyjazd majowy zaliczony. Bagaże (4 walizki i torby, plecaki) bez problemu się zmieściły do bagażnika. 4 osoby wygodnie podróżowały.
~Wieslaw Paweł
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Dokładnie to co potrzebuje, przestrzeń ale nie do przesady. Dla 3-4 osób w rodzinie ideał
~kurczak
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
wysoki kierowca (187cm) pasażer na tylnej kanapie (181) podrużują w komfortowych warunkach
~Tomek
4 pełnowymiarowe osoby nie będą narzekać, bagażnik bez cudów ale wystarcza
~Zbyszek1972
Crossover 1.0 TSI 115KM 85kW
bardzo wygodnie auto szczególnie dla 4 dorosłych osób
Dziennik kosztów dla Skoda Karoq Crossover
~Kier
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Kanapa tył ma 44cm ( dobre dla karła )
Skoda Karoq Crossover