Lista ocen Skoda Karoq Crossover (19) - Silnik

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Crossover 2.0 TDI 150KM 110kW
Elastyczny o umiarkowanym apetycie na paliwo. Niestety u mnie pojawiła się usterka, celowo nie piszę awaria bo auto nie zostało unieruchomione. Uszkodzeniu uległ siemering z tyłu wału korbowego i wyciek oleju silnikowego pojawił się na łączeniu silnika i skrzyni biegów. Naprawa na gwarancji. Nie odejmuję punktów, gdyż nie jest tu winien ani producent samochodu, ani silnika. Po prostu wada fabryczna uszczelniacza, zdarza się. Szkoda że mi,...
~tomek_szym
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
System dwoch cylindrów zabiera cała frajde z tego silnika. Nie chcialem 3 cylindrow wzialem 1.5 i dostalem 2. Jak wlaczy sie tryb eco samochod wpada w wibracje i czuc rezenans - mnie bolą od tego uszy. Samochód jedzie jakby nie mial mocy i mial zaraz zgasnać. Na jazdach próbnych nie czulem tego. Odradzam .
~Zbyszek1972
Crossover 1.0 TSI 115KM 85kW
Wybrałem 1.0tsi gdyż ma lepsze opinie niż jego mocniejszy brat 1.5tsi pod względem trwałośći i awaryjności. Poza tym jeżdźę głownie po mieście więc 115 koni w zupełności mi wystarcza. . Na trasie 1.0tsi daje radę i miło zaskakuje dynamiką.
~marlin
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Super, bardzo zwinny i elastyczny. Takie jest moje odczucie po wieloletnim jeżdżeniu disem. Fajny na autostradzie i w mieście. Super funkcjonuje ze skrzynią DSG 7 biegów. Cichutki
~Tomek
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Bez zastrzeżeń - wystarczający do tej budy i masy, oczywiście jak na moje potrzeby - tu sprawa jest mocno subiektywna. Cichy, dynamiczny i oszczędny.
~maciej
Crossover 1.0 TSI 115KM 85kW
mile zaskoczony. daje radę. w 2 osoby można wyprzedzać Tiry itp. Bardzo cichy. Spalanie w mieście mogło by być niższe.
~kurczak
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Do 3000 obr/min mruczy cicho pod maską. Na wyższych obrotach dzwięk troche mniej przyjemny
~Bartosz P
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Ciężko się wypowiedzieć z względu na maly przebieg, lecz w trybie ECO 9,5 l w mieście to dużo
~Jacek
Crossover 2.0 TSI 190KM 140kW
dobra elastyczność , przyśpieszenie bardzo dobre,kulturalna praca
Dziennik kosztów dla Skoda Karoq Crossover
~Kuba
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
dynamiczny silnik o malym zuzyciu paliwa. Na trasie pali litr mniej niz w załozeniu
Skoda Karoq Crossover