Lista ocen Skoda Karoq (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zbyszek1972
Crossover 1.0 TSI 115KM 85kW
W 2019 roku ceny były na przyzwoitym poziomie choć tanio nie było. Miałem wtedy do wyboru Dacie Duster na full wypasie z napędem na cztery łapy i 15tys taniej od Karoqa. Jadnak postawiłem na Skodę ze skromniejszym wyposażeniem bo stwierdziłem że jakość wykonania będzie lepsza niż w Daci i przy tym mniejsza utrata wartości. Czas pokaże czy dokonałem słusznego wyboru.
~pnicia
Crossover 2.0 TDI 150KM 110kW
Jak na razie ok ale zobaczymy za 200 tyś Nie było tanio ale inne samochody z tym wyposażeniem są droższe od 10 do ...... tyś zł. Mogła by kosztować z 20 tyś mniej - a tu niespodzianka w 2019 roku za auto w tej konfiguracji musiałby zapłacić 18 tyś. więcej a wtedy zdecydowałbym się może na coś innego.
~Miodzik
Crossover 1.6 TDI 115KM 85kW
Cena dość wysoka.Przed kupnem myślałem że jeśli cena jest jaka jest to auto będzie dobrze się sprawowało ale to nie idzie w parze z jakością.jak na cztero letnie auto trochę usterek się nazbieralo.mialem octavie z tym samym silnikiem i nie było problemów
~Robert
Crossover 2.0 TDI 150KM 110kW
Mam w samochodzie co chciałem i zapłaciłem dwa razy mniej niż za Audi lub VW. Oczywiście mam kurę na kierownicy i masce, ale jakby to były 4 kółka byłoby dużo drożej. Wiem. i tak się ze mnie śmieją.
~Grzegorz K
Crossover 1.6 TDI 115KM 85kW
cena jak za wersję ambition może i troszkę wysoka ale mamy wiele udogodnień i dobrych rozwiazań konstrukcyjnych oraz dobrej jakości materiały
~AS00
Crossover Facelifting 2.0 TDI SCR 150KM 110kW
Sportline doposazony o wiele pakietów dla mnie jest ok, gdyby nie to sprawiałby wrażenie obszerniejszej i podniesionej fabii.
~kurczak
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
autko jest jednym z droższych w swoim segmnecie ale w standardzie oferuje już sporo np w zakresie aktywnego bezpieczeństwa
~marlin
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Samochód na pierwszy rzut oka nie jest najtańszy ale za to fajnie wyposażony. Niczym mnie negatywnie nie zaskoczył.
~Darek
Crossover Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Jaka za piski mocno uprzykrzające jazdę to wygórowana troszkę cena ale wykończenia spoko
~pnicia
Crossover 2.0 TDI 150KM 110kW
to już nie ten VV czy skoda przed kilku lat - dla mnie porażka ....