Lista ocen Skoda Karoq (18) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Crossover 2.0 TDI 150KM 110kW
Tutaj z niekłamaną satysfakcją odejmuję gwiazdkę, nie dwie gwiazdki. Nie wiem jak jest w zawieszeniu z tylną belką, ale w przypadku zawieszenia wielowahaczowego (napęd 4x4) przy pokonywaniu porzecznych nierówności (progi zwalniające) auto skacze jak piłka, wydając przy tym bardzo donośne dźwięki. Dla mnie to jakiś dramat. Tyle o minusach. Na plus zasługuje praca układu kierowniczego (trzy tryby pracy) no i oczywiście napęd 4x4. Początkowo...
~Miodzik
Crossover 1.6 TDI 115KM 85kW
Kierownica i cały układ jezdny pozytywnie wybiera zakręty jest na prawdę ok.Po za jednym od samego początkupo po kupnie karoqa przy szybszym ale bezpiecznym zjeździe z krawężnika słychać potężne uderzenie w zawieszeniu nie ma znaczenia czy to prawe czy lewe koło przednie.myślę że to wada konstrukcyjns
~Tomek
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Dopasowany do karoserii i zastosowań samochodu - niezbyt się nadaje dla kierowców którzy planują badzo szybkie pokonywanie ciasnych zakrętów. Tłumi nierówności. Przy zakupie warto brać pod uwagę koszt opon - rozmiar z tych droższych.
~Adriano
Crossover Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Żadnych zastrzeżeń. Zarówno na autostradzie jak i górskich krętych drogach zawsze czuliśmy się pewnie i komfortowo. Prędkości autostradowe nie sprawiają żadnych problemów, a w aucie czujemy się bezpiecznie.
~AS00
Crossover Facelifting 2.0 TDI SCR 150KM 110kW
Mam obawy przed szybsza jazda w zakrętach, to auto nie wzbudzą pewności prowadzenia i nie zachęca do szybkiego pokonywania zakrętów więc raczej nie jeżdżę mocniej ponad ograniczenia prędkości.
~Wieslaw Paweł
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Nie spodziewałem się ze będzie aż tak miękko. W Yetim test Łosia wypadał nieco lepiej. Jest wygodnie i komfortowo ale przy ostrym skręcie trzeba się wychylać w druga stronę
~Grzegorz K
Crossover 1.6 TDI 115KM 85kW
kierownica reaguje na skręty fenomenalnie,ale minus gdy zjedziemy z krawężnika zbyt szybko jest słyszalne głośne uderzenie w zawieszeniu
~kurczak
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
zawieszenie pracuje cicho i dobrze wybiera nierówności. Jak na kompaktowego SUVa całkiem fajnie trzyma się drogi na zakretach
~Zbyszek1972
Crossover 1.0 TSI 115KM 85kW
Trzyma się drogi bardzo dobrze. Zawieszenie komfortowe ale nie do przesady.
Dziennik kosztów dla Skoda Karoq
6,8
~pnicia
Crossover 2.0 TDI 150KM 110kW
bardzo dobre hamulce, pewnie się prowadzi ale nie jest bardzo sztywny