Lista ocen Skoda Karoq (15) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Crossover 2.0 TDI 150KM 110kW
Napiszę o ogrzewaniu gdyż nie miałem możliwości eksploatacji mojego samochodu w lecie. Nie chciałem diesla (wcześniej o dym wspominałem) ze względu na to, że silniki te potrzebują dużo czasu na osiągnięcie właściwej temperatury pracy. Na szczęście mój samochód ma coś takiego jak dogrzewanie wnętrza i po przejechaniu 2 km z kratek nawiewu leci ciepłe powietrze. Nawet w temperaturze -17 stopni w kabinie robiło się ciepło na tyle szybko, że sam...
~AS00
Crossover Facelifting 2.0 TDI SCR 150KM 110kW
Pakiet Winter... świetny. Szyba, kiera, fotele i kanapa grzane, szybko i skutecznie. Najbardziej oplacalny pakiet dodatkowy w mojej opinii. Klima ok.
~Adriano
Crossover Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Jest OK, ale porównując do Golfa klimatyzacja chyba trochę mniej wydajna. Może to tylko wrażenie. Reszta bez zastrzeżeń.
~Zbyszek1972
Crossover 1.0 TSI 115KM 85kW
dwustrefowa klimatyzacja daje radę. szybkie nagrzewanie zimą ale to benzyna więc to normalne
~pnicia
Crossover 2.0 TDI 150KM 110kW
Grzana kierownica- super sprawa, ogrzewana przednia szyba polecam. Poza tym nagrzewa się zimą szybko
~pnicia
Crossover 2.0 TDI 150KM 110kW
Bardzo szybko się nagrzewa jak na diesla. Polecam grzaną kierownicę, fotele i ogrzewaną przednią szybę.
~Jacek
Crossover 2.0 TSI 190KM 140kW
sprawna i wydajna klimatyzacja ,plus za system przewietrzania
~Grzegorz K
Crossover 1.6 TDI 115KM 85kW
klimatyzacja daje sobie radę i ogrzewanie całego karoqa wydajne
~Tomek
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Działa - chłodzi dobrze, o ogrzewaniu wypowiem się po zimie.
~kurczak
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
klimatyzcja działa jak trzeba, co do ogrzewania to trzeba poczekac na zimniejsze dni