Lista ocen Skoda Karoq (19) - Widoczność

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Crossover 2.0 TDI 150KM 110kW
Dobrze że jest kamera cofania. Strasznie się do niej przyzwyczaiłem. Do tego stopnia, że jeżdżąc innymi samochodami zawsze zerkam na ekran wyświetlacza, a tam ciemność. Może brakuje widoczności do przodu szczególnie jak jest ciasno, na szczęście są czujniki cofania i system automatycznego zatrzymywania przed przeszkodą. Sprawdziłem na styropianie....działa.
~marlin
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Duże, jasne, przeszklone wnętrze. Przy zakupie brałem pod uwagę również azjatyckie SUVy, ale tam z widocznością na tylnym siedzeniu dużo gorzej, szczególnie dla dzieci. Dół linii szyby tylnej idzie do góry co znacznie zmniejsza widoczność.
~Grzegorz K
Crossover 1.6 TDI 115KM 85kW
z pozycji kierowcy wszystko dokładnie widzimy lecz przednia lewa wycieraczka powinna odgarniać zabrudzenia bardziej do słupka bo zostaje około 6do 7cm nie doczyszczonej szyby przed kierowcą
~pnicia
Crossover 2.0 TDI 150KM 110kW
Mogłoby być lepiej ale pomaga kamera i czujniki z przodu. Niestety na ogrzewanej przedniej szybie widać po przypatrzeniu się wtopione cienkie druciki - VW ma już lepsze rozwiązanie
~Kuba
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
widoczność bez zastrzeżeń. Kupiłem to auto po jedzie próbnej autem wschodnim, w którym przeszkadzała mi gula przy lusterku zasłaniająca widok do przodu
~Adriano
Crossover Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Tak jak powinno być. Zarówno z przodu jak i z tyłu bardzo dobra widoczność. Kamera cofania i czujniki również robią swoją robotę.
~AS00
Crossover Facelifting 2.0 TDI SCR 150KM 110kW
Szerokie słupki przednie sporo zasłaniają, przy dużym ruchu pieszych i kierowców trzeba sie oderwać od fotela i pozagladac za słupek.
~Tomek
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Nie mam zastrzeżeń. Na początku trzeba się było przyzwyczaić do widoczności w lusterkach zewnętrznych.
~kurczak
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
przednia wycieraczka mogłaby czyścić kilka centymetrów dalej a tak zostawia dosyć szeroki pasek na szybie
Dziennik kosztów dla Skoda Karoq
6,8
~SLR
Crossover Facelifting 2.0 TDI SCR 150KM 110kW
Na boki troche slabiej, poniewaz przeszkadzają szerokie słupki, do przodu jest ok.