Lista ocen Skoda Kodiaq (51) - Karoseria

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Owner
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Bardzo mi się podoba "mocarna" stylistyka samochodu. Proporcje karoserii uważam na bardzo dobrze zaprojektowane i estetyczne. Tylny, dłuższy zwis, krótszy przedni, wyraźne nadkola w błotnikach, kształt reflektorów i tylnych świateł - wszystko to podkreśla pokaźne wymiary samochodu i jego rodzinny, a nawet, powiedziałbym, prestiżowy charakter. A przy tym nieco zawadiacki. Ja do tego wszystkiego zamówiłem 19' felgi Sirius (takie jak w L&K) i...
~Grzegorz W.
SUV Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Cóż tu można napisać - lakier miękki i powstają rysy od samego patrzenia. Ale to chyba wszystkie auta nowe i ich ekologiczne lakiery tak mają. Drzwi zamykają się z miłym dla ucha klapnięciem a nie jak w dacii z z odgłosem puszki blaszanej. Czuć solidność konstrukcji.
~Maciej
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
Wyglad to rzecz gusty ja kupujac nie kierowałem się walorami wizualnymi. Znam kilka suvów ładniejszych i brzydszych. Blacha gróbsza niż w Psa czy renault daje poczucie solidności. Lakiery wodne dziś sa standardem ładne lecz delikatne czytaj nie trwałe. No cóż taka polityka koncernów
~Marcin
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Cienkie blachy podatne na wgniotki parkingowe oraz lakier, który znika praktycznie w oczach. Zalecany jest detailing albo oklejenie ale to koszty. Nie wiem jak z korozja bo nie mam z tym na razie żadnego problemu. Auto garażuje.
~Łukasz
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Teraz lakiery to robią wrażliwe, jak nowy to ładnie wygląda, ale niestety wraz z użytkowaniem wrażliwy na zarysowania co się w szczególności uwidacznia na ciemnych kolorach karoserii
~Adam
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
tutaj tylko 4 gwiazdki bo mam wrażenie że od samego patrzenia się rysuje ale to chyba już "choroba" dzisiejszych czasów.
~Andrzej
SUV Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Lakier złapał trochę drobnych rys przez 2 lata. Miękki jest. Sama karoseria sztywna i masywna. Ale auto zadziwiająco lekkie - 1550 kg.
~Ciolo91
Na razie brak rdzy
~Jarosław
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Stylistyka auta bardzo mi się podoba , zarówno przód jak i tył stanowią zachowane proporcje co daje w całości ładną bryłę auta.
~Marek
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Co karoseria... to rzecz gustu, mnie się podoba, inaczej to pewnie bym nie kupił. Tylko, że dla mnie koniecznie biała... i taką mam,:)