Lista ocen Skoda Kodiaq (42) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wujo87
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
Auto od samego początku miało przestawioną zbieżność (ściągało w prawo). Zrobili to w ramach gwarancji (z oporem). Do tego ta skrzynia biegów... na razie ciężko powiedzieć czy to usterka czy po prostu ten typ tak ma (patrz - Wrażenia: skrzynia biegów).
~Zbyszek
SUV 1.4 TSI 125KM 92kW
Jak na razie brak. Zapomniał bym - bardzo czuły jest przedni radar. Wystarczyło, że złapałem na przód około 0,5 cm śniegu i już wyświetlały się komunikaty na desce rozdzielczej o braku poprawnego działania radaru
~Albert
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Fatalny silnik i skrzynia biegów - nie nadają się do tego samochodu. Trzeszczący pedał sprzęgła. W samochodzie po liftingu usterki powinny być wyeliminowane. Jestem przerażony co będzie dalej.
~Albert
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
~Mateusz
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Lampy przednie wymienione ( 2sz ) skrzynia czasem szarpie serwis twierdzi że to normalne .tarcze wymienione już po 7 tyś km i teraz kolejny raz przegrzewają się .
~Dominik
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Pojawił się problem z oprogramowaniem ECU (błąd w zegarze), a przez to asystent martwego pola omówił współpracy. W ASO wgrali nowe oprogramowanie ECU i po problemie nie ma śladu.
~DDz
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Odpukać- nic poważnego się nie dzieje. Jedna gwiazdka minus za awarię klamki (może dlatego, że zatrzasnęło mi się 5 tygodniowe dziecko).
~Coolvi
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Raczej nie zanosi się, żeby auto stanęło w miejscu z powodu awarii, aczkolwiek czekam czy skrzynia biegów nie zmieni tej opinii.
~Damian
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
brak poważnych usterek. Ja nie doświadczyłem tego zjawiska. Auto sprawuje się bez zarzutu.
~Saylo
SUV 2.0 TDI SCR 200KM 147kW
Silnik bierze olej, skrzynia jest nieszczelna a to dopiero 10 tysięcy km...