Lista ocen Skoda Kodiaq (49) - Widoczność

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Wystarczająca, nawet do tyłu chociaż ja mogę być subiektywny ponieważ praktycznie nie korzystam z szyby tylnej ani lusterka wstecznego podczas parkowania tyłem i poległam głównie na lusterkach bocznych (które mogłyby być większe) ale jak się dobierze kamerę cofania to już w ogóle jest ok (chyba że się zachlapie) ale obraz jest ładny (dokładny) i wyraźny.
~Sheyk
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Widoczność jest dość dobra bo siedzimy wysoko. Widoczność boczna i do tyłu super. Duże lusterka boczne bardzo dużo pokazują co się dzieje po bokach i z tyłu pojazdu. Polecam dokupić kamery 360 view, bo auto przy manewrowaniu na ciasnych parkingach jednak potrzebuje trochę miejsca. Kamery bardzo pomagają przy parkowaniu.
~Leśny Dziad
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
Pierwszy raz mam taką sytuację że zagłówek fotela pasażera w połączeniu ze słupkiem zasłania dużą część pola widzenia. Zwracam na to uwagę nadal po tak długim czasie, więc nie jest to kwestia przyzwyczajenia. Nie pamiętam tego z innych samochodów, ale to nie były SUVy.
~mmaciek13
SUV Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Jak to w SUVie, widać dużo i szeroko, Czasem lewa belka A troszkę przeszkadza, ale to raczej czepianie się, niż prawdziwy mankament. Bardzo duże i przydatne lusterka boczne, widać w nich naprawdę sporo. Lusterko wsteczne mogło by być szersze, ale i tak widać w nim wszystko co trzeba.
~Dominik
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Plus za wysokość, z której patrzymy. Nie da się ukryć, że to duże auto, z dosyć masywnymi słupkami. Czasami potrafią trochę zasłaniać. Polecam kamery 360 stopni - pomocna sprawa przy parkowaniu i manewrach w ciasnych przestrzeniach.
~Marek
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Nieduża tylna szyba nie ułatwia życia, ale lusterka boczne już tak. Kamera cofania jak najbardziej wskazana nie wspominając o obowiązkowych czujnikach, które są "nadgorliwe" i zdecydowanie nadmiernie reagują. Poza tym reszta ok.
~am
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Bardzo dobra widoczność. Komfort przy manewrach. Mimo kamer 360 stopni wraz z czujnikami cofania, które ułatwiają wszelkie manewry. Spokojnie można parkować na lusterka i własne wyczucie.
~Jarosław
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Widoczność z przodu jest bardzo dobra i nie budzi zastrzeżeń natomiast do tyłu z uwagi ograniczona jest w części tylną szybą.Kamera z czujnikami rozwiązuje ten problem co daje w pełni poczucie bezpieczeństwa.
~Re
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
Kończysz jak kombi więc z parkowaniem nie ma problemu.po pierwszym tygodniu jazdy można wyczuć auto wspomagając się czujnikami parkowania. Do 100% szczęścia i pewności polecam kamerę cofania.
Dziennik kosztów dla Skoda Kodiaq
6,9
9,5
~DDz
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Widoczność bardzo przyzwoita. Szyba przednia jest wręcz ogromna. W tym samochodzie można poczuć się wywyższonym. Lusterka dają świetne pole widzenia. Kamera cofania dobrej jakości.