Ocena kierowcy - Skoda Kodiaq RS Facelifting

V, ponad rok temu
Silnik 2.0 TSI 245KM 180kW
Rok produkcji 2022
Skoda Kodiaq RS Facelifting 2.0 TSI 245KM 180kW od 2021 - Oceń swoje auto
Jestem użytkownikiem Skody Kodiaq z 2022 roku. Silnik benzynowy, 245KM . Jeżeli chodzi o osiągi 7s wystarczy mi nie mogę narzekać (poza ospałością skrzyni DSG). W przypadku wykończenia wnętrza to jest jedna wielka tragedia. Samochód, który ma przejechane 12 tysiące km po prostu w środku cały skrzypi trzeszczy . Co z nagłośnienia Cantona (zresztą, nieurywającego pewnej części ciała) jak każde indywidualne ustawienie głośników kończy się jednymi wielkimi pierdami plastików. Wyciszenie przy 120 jest słabe 140 to jeden wielki szum rozmowa wymaga podniesienia tonu głosu i to bardzo . No, ale pracownik autoryzowanego serwisu wytłumaczył mi, dlaczego tak jest. Powiedział, że taka to jakość i niczego nie obiecywał przy zakupie ;). Fotele jak się okazało mało wygodne efektownie wyglądaja i to tyle zalet w nich Po prostu jedna, wielka żenada! Najgorsze jest to, że chwilę po zakupie Kodiaqa zamówiłem Octavie 4. Obecnie ma przejechane 9 tysięcy km i zaczynam w nim słyszeć to, co słyszę na co dzień w Kodiaqu (gdybym tylko wcześniej wiedział..).

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TSI 245KM 180kW [l/100km]

12,3