Lista ocen Skoda Kodiaq SUV (37) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DDz
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Tu zaczynają się schody związane z wykończeniem. Dekory to jeden wielki plastik. Trzeszczą przy każdym dołku lub łączeniu asfaltu. Jestem już po naprawie trzeszczącego elementu, który okazał się jakimś złym nitem. Przy słupku było słychać jakby coś w środku się poruszało. Prawy schowek to horror. Każde dotknięcie dekoru sprawia, że jakaś część mnie umiera. Co z nagłośnienia Cantona jak wszystko trzeszczy przy głośniejszym słuchaniu muzyki. A w...
~Marek
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
No dałbym piątkę, ale niech każdy przemyśli za nim wyda wyda kasę. Poza tym ja mam sporo drogich gadżetów na wyposażeniu, mam na myśli to, że te gadżety podnoszą cenę oczywiście, a stosunek jakość/cena to obiektywnie można tylko dla porównywalnych wersji. Za tą wyposażenia, którą posiadam, to uważam że jest ok i patrz opis "za całokształt"
~Dominik
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Biorąc pod uwagę "ilość porządnego samochodu" to za takie pieniądze ciężko znaleźć coś lepszego. To na prawdę bardzo komfortowy samochód dla rodziny. Więcej można znaleźć dopiero w większych modelach marek premium.
~Damian
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Kupiłem samochód w marcu 2017, otrzymałem w październiku 2017. Za najbogatszą wówczas wersję dałem niecałe 150 tys. zł. Uważam że to dobra cena, ale teraz ta sama wersja jest ponad 20 tys. droższa, to już chyba za dużo.
~Marcin
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Samochod kosztował ponad 200 tyś zł a ja mam reflektory zaparowane tak, że całe klosze są zupełnie białe przez większość czasu zarówno jak stoi i jak jezdzi.. ale skoda uważa że to normalne..
~Marcin
~Jm
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Trochę trzeba dopłacić do wersji podstawowej żeby dało się jeździć. Z DSG ponad 123 tys. zł. Bez kamer, nawigacji, skór itp. Wersja optymalna to ok 160 tys. zł a to już nie jest cena konkurencyjna.
~Maciej
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
Ja kupowałem właśnie z tego powodu jakość/cena i jak na razie nie zawiodłem się. Podczas jazdy mam poczucie że nie wywaliłem pieniędzy na bubla a o to mi chodziło.
~Ropuch
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Skrzynia biegów do poprawki. Za tą cenę błyszczące plastiki też mogłyby się mniej rysować. I jeszcze te pajączki co wlazły do środka tylnej lampy...
Dziennik kosztów dla Skoda Kodiaq SUV
6,9
9,5
~Sheyk
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Auto moim zdanie troche jest za drogie bo to nie klasa premium a doposazone auto kosztuje juz prawie 200 tys . Jakosc materialow jest OK
Skoda Kodiaq SUV