Lista ocen Skoda Kodiaq SUV (32) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dejw
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Auto w zimne dni bardzo szybko się nagrzewa, krótki obieg naprawdę dobrze przemyślano. Po odpaleniu samochodu zanim spakuje bagażnik z gratami dla dzieci, w aucie już czuć ciepłe powietrze z nadmuchu, bardzo wydajne grzanie do tego podgrzewane fotele i kierownica. Klima latem też bardzo szybko sobie radzi z wnętrzem, do tego funkcja AIR Care czyści powietrze z drobin
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Klimatyzacja bardzo wydajna i szybko chłodzi całe auto nawet w największe upały. W wersji STYLE w standardzie jest już 3 strefowa. Ogrzewanie nie sprawdzane jeszcze ale standardowo podgrzewane fotele przednie są fajnym bajerem w zimniejsze poranki.
~gall anonim
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
wszystko jest ok, ale nie wiem jak zablokować 3-cią strefę klimy z tyłu - bo dzieci ciągle zmieniają położenie (chłodzą się) i później bolą ich gardła, a ja wciąż zmieniam na komputerze im temperaturę na wyższą,
~Coolvi
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
2-strefowy Climatronic nie budzi żadnych zastrzeżeń. Wielki plus za obsługę fizycznymi przyciskami i pokrętłami z zaawansowanymi funkcjami obsługiwanymi na ekranie w konsoli centralnej.
~Marek
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Klima 3 strefowa działa super, wentylowane siedzenia polecam, ale to niestety drogi gadżet. Ogrzewania jeszcze nie miałem okazji sprawdzić, ale lato jest stulecia, więc to co o klimie powyżej to 100 % prawda.
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
3 strefowa klima daje rade nawet przy 40 stopniach. Zima tez nie traszna I szybko zaczyna grzac I suszyc powietrze w aucie. Dodatkowym aututem sa podgrzewane fotele przednie w standardzie.
~Re
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
Wentylacja klimatyzacja ogrzewanie bez zarzutu. Samochód w porównaniu z poprzednim dieslem rozgrzewa się dużo wcześniej. Podgrzewane siedzenia też fajna sprawa.
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Klima działa na 5. Latem nawet przy tem ponad 40 dawało radę w aki sposób że wszędzie było czuć odpowiednią temp 3 strefowa klima to jednak fajna sprawa
~Tomek
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Polecam ogrzewanie postojowe. Cudo! W ogóle warto wyposażyć autko w każdy jeden bajer dot. ogrzewania i klimy, szczególnie w polskich warunkach.
Dziennik kosztów dla Skoda Kodiaq SUV
6,9
9,5
~Ropuch
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Trzyma nastawioną temperaturę, szyby nie parują, dogrzewanie ciepłem resztkowym pozwala nie marznąć na postoju.
Skoda Kodiaq SUV