Oceny Skoda Kodiaq SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW 2018-2021

Skoda Kodiaq SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW 2018-2021 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Kodiaq SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW 2018-2021

~Adam
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Doskonałe auto, pakowne i oszczędne. Auto zakupione już z przebiegiem 53k km, obecnie 70k km, użytkowane codziennie do przemieszczania się po mieście a w weekendy / wakacje na wyjazdy urlopowe. Na codzień użytkowane tylko przez jedną osobę na dojazdy do pracy cca 50km (2 strony) i sprawunki. Na wakacje / urlopy - 2 osoby + 2 psy + 2 rowery na bagażniku montowanym na hak. Demonem prędkości nie jest ale obciążony do tych 150 km/h spokojnie się...
2,4
~Tomek500
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Auto koszmar silnik to kpina nie daje rady z masą . Wykonanie to kolejna tragedia reflektory oba wymienione w jednym zbierała się woda drugi pękł obie wady są znane Skodzie i co z tym robi NIC !!! po 3 tygodniach w jednym kolejny raz zbiera się para / woda . Hamulce podatne na przegrzanie . Co jakiś czas zawieśi się przysłowiowy tablet .O takiej drobnej sprawie jak trzeszczące plastiki nawet nie wiem czy wspominać. Reasumując auto z...
~Dejw
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Przesiadka z Audi A6 na duży plus dla Kodiaqa. Auto bardzo pakowne, ale mimo gabarytu do prędkości autostradowych naprawdę dobrze wiciszone. Do tego przy takim prześwicie nieocenione w codziennym użytkowaniu w mieście i nie tylko.
3,3
~Tomasz
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Silnik dobry do emeryckiej jazdy , jadąc z rodziną i bagażami silniczek absolutnie nie daje rady ( sprawdzone wielokrotnie 0 -100 12,5 do 15s elastyczność nie istnieje ) sama skrzynia nie lepsza działanie woła o pomstę do nieba lagi . Z czasem po paru latach czuć że to jednak skoda i kolejne kilometry usterki nie doróbki to potwierdzają .
~Kodżak
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Po co takie komentarze jak powyżej - nie wiem - widziały gały co brały! Samochód bardzo funkcjonalny! Ten kto go ma, z całą pewnością wie o czym piszę. Żadne plastiki nie skrzypią, reflektory są szczelne. Ogólnie jestem zadowolony. Szczególnie z cen akcesoriów - przesiadłem się z BMW. Teraz mam wrażenie, że wszystko jest prawie za darmo! W pozycji przebieg powinno być 17000km
2,1
~Albert
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Skoda kodiaq po liftingu ( odbiór z salonu 10.2021 r.), wersja style, przebieg 2000 km. Generalnie auto super ale silnik, skrzynia biegów oraz sprzęgło psuje całokształt oceny. Jestem zawiedziony takimi usterkami w samochodzie po liftingu. Mój poprzedni samochód FORD S-max 1 po liftingu, silnik 1.6 EccoBost.
Dziennik kosztów dla Skoda Kodiaq SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
8,3
2,1
~Albert
2,8
~Maciej
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Mułowate powolne auto silnik 1.5 to porażka jedyne dobre słowo które można powiedzieć o tym aucie i silniku że mało pali w mieście przy bardzo spokojnej jeździe . W aucie po roku wszystko trzeszczało po 1,5 roku skrzynia padła .
~Robpol
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Auto bardzo poprawne. Wiadomo że z niewielkim silnikiem 1.5TSI nie jest demonem na drodze, ale do sprawnego przemieszczania się zarówno w mieście jak i poza nim wystarcza. Nie jest to wóz do ścigania. Jak na razie opinia o aucie bardzo pozytywna. Wersja Style jest już dosyć dobrze wyposażona
~Mateusz Szklarczyk
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Moim zdaniem super, w tych pieniadzach bezkonkurencyjny.
Skoda Kodiaq SUV