Oceny Skoda Kodiaq SUV 2.0 TDI 190KM 140kW od 2016

Skoda Kodiaq SUV 2.0 TDI 190KM 140kW od 2016 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Kodiaq SUV 2.0 TDI 190KM 140kW od 2016

~Dominik
Skoda Kodiaq
Idealne auto dla rodziny 2+2. Potrafi być dynamiczne, pewnie się prowadzi. Fajnie sprawdza się zarówno w dużym mieście, jak i w trasie. Najbardziej wszechstronne i najwygodniejsze auto, jakim jeździłem.
~Marcin
Skoda Kodiaq
Auto przemyślane, funkcjonalne i ładne. Niestety robione w pospiechu, żeby nie powiedzieć w panice. Myślę ze model został troszkę zjedzony przez swój własny sukces. Jednakże dostajemy tu dokładnie to za co płacimy. Doskonale sprawdza się tak w mieście, w trasie i na drogach nieutwardzonych. Super opcja dla rodziny. Niesamowicie wszechstronny samochód. Wykonanie pomniejszych podzespołów pod znakiem zapytania. Z większymi nie było do tej pory...
~Tomek
Skoda Kodiaq
Świetne auto, za połowę ceny klasy premium otrzymujemy napradę sporo. Obecnie jest to chyba jedyny niekompaktowy SUV poza klasą premium na PL rynku. Duża ilość miejsca w środku, duży bagażnik, rozsądne parametry i rozsądna cena.
~skodiaq
Skoda Kodiaq
Polecam kawał dobrego samochodu za rozsądna cene, sprwdza sie w trasie jak i w terenie.
~Łukasz
Skoda Kodiaq
W zależności od potrzeby - wystarczająco szybki jak się człowiek spieszy, gdy nie ma parcia przy jeździe spokojnej nawet ekonomiczny, jak na deasla to silnik pracuje dość cicho (póki co nie jest głośno nawet podczas przyspieszania) (Silnik)
Skoda Kodiaq SUV